English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 03/03/2019 (77)

Αγγλία Premier League
13:00 Γουότφορντ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:05 Φούλαμ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:15 Εβερτον Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Αυστρία Bundesliga
14:30 Αούστρια Βιέννης Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 4-2
14:30 Στουρμ Γκρατς Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:00 Βάκερ Ινσμπρουκ Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Βέλγιο Πρώτη Κατηγορία
14:30 Ζούλτε Βαρεγκέμ Γάνδη Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Λόκερεν Αντερλεχτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Αντβέρπ Έπεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Παρί Λανς Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Νις Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Λιλ Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Γκενγκάν Ναντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Λιόν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 5-1
21:00 Μαρσέιγ Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Στουτγκάρδη Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 5-1
18:00 Βόλφσμπουργκ Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Διναμό Δρέσδης Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:30 Ινγκολσταντ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Μπίλεφελντ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 1-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Σοντερίσκε Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:00 Vendsyssel FF Ααρχους Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Κοπεγχάγη Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Οντένσε Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελβετία Super League
16:00 Ζυρίχη Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Βασιλεία Τουν Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Σεντ Γκάλεν Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ελλάδα Super League
14:00 ΟΦΗ Λάρισα Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Ατρόμητος Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:15 Λεβαδειακός Λαμία Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Παναθηναϊκός ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Αστέρας Τρίπολης Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Εϊμπάρ Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Μπετίς Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Σοσιεδάδ Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 0-2
20:45 Βαλένθια Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Μαγιόρκα Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νουμάνθια Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Rayo Majadahonda Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Οβιέδο Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Λας Πάλμας Extremadura Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Σαραγόσα Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Πεσκάρα Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Περούτζια Σαλερνιτάνα Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:00 Βερόνα Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Τορίνο Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Spal Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Ουντινέζε Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Τζένοα Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Αταλάντα Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:30 Νάπολι Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 1-2
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
15:00 Πάφος Alki Oroklinis Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:00 Ερμής Αραδίππου Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ολλανδία Eredivisie
14:30 Χίρενφεϊν Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα 4-2
14:30 Γκρόνινγκεν Φένλο Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:45 Φέγενορντ Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:45 Αλκμαάρ Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα 4-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Τσάβες Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Μπελενένσες Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:30 Ρίο Αβε Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:00 Σπόρτινγκ Λισ. Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ρωσία Premier League
09:30 Ούφα Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-2
12:00 Γιενισέι Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Σπαρτάκ Μόσχας Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Τουρκία Super Lig
11:30 Κόνιασπορ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Yeni Malatyaspor Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:00 Erzurum BB Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αργεντινή Superliga
01:30 Ρίβερ Πλέιτ Νιούελς Ολντ Μποϊς Καρτέλα Αγώνα 4-2
21:10 Talleres Cordoba Κόλον Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:10 Patronato Ουρακάν Καρτέλα Αγώνα 1-0
23:20 Ρασίνγκ Εστουδιάντες Καρτέλα Αγώνα 1-0
ΗΠΑ Major League
00:00 Βανκούβερ Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 2-3
00:00 Χιούστον Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 1-1
00:00 Κολοράντο Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-3
02:00 Λος Αντζελες Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 2-1
04:00 Σιάτλ FC Cincinnati Καρτέλα Αγώνα 4-1
04:00 Σαν Χοσέ Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 1-2