English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 31/03/2019 (88)

Αγγλία Premier League
15:05 Κάρντιφ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Λίβερπουλ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αυστρία Bundesliga
14:30 Βόλφσμπεργκερ Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 0-3
14:30 Στουρμ Γκρατς SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Σάλτσμπουργκ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 5-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Μετς Λοριάν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Μονακό Καέν Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Ντιζόν Νις Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Αμιάν Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Ναντ Λιλ Καρτέλα Αγώνα 2-3
21:00 Τουλούζ Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αννόβερο Σάλκε Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 3-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ινγκολσταντ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Γκρόιτερ Φιρτ Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:30 Κολωνία Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 4-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Vendsyssel FF Χόμπρο Καρτέλα Αγώνα 3-3
14:00 Ααλμποργκ Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Κοπεγχάγη Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Σοντερίσκε Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ελβετία Super League
16:00 Ν. Ξαμάξ Τουν Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Γκρασχόπερς Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γιανγκ Μπόις Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ελλάδα Super League
15:00 Αρης Θεσσ. ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:15 ΑΕΚ Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Σκόντα Ξάνθη ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Ολυμπιακός Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Λεβάντε Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:00 Βαγιεκάνο Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Σεβίλη Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Βαγιαδολίδ Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Ρεάλ Μαδρίτης Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Κόρδοβα Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Οσασούνα Extremadura Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Οβιέδο Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Αλκορόν Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Λας Πάλμας Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
21:00 Λέτσε Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Πάρμα Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-3
15:00 Φιορεντίνα Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ρόμα Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 1-4
15:00 Φροζινόνε Spal Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Μπολόνια Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Ιντερ Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 0-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
17:00 Ερμής Αραδίππου Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα 0-4
Νορβηγία Adeccoligaen
     Τρομσντάλεν Γιερβ Καρτέλα Αγώνα Post
15:00 Στρόμμεν Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Σέιντ Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Νεστ Σότρα Ράουφος Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Σόγκνταλ Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σάντεφιορντ Kfum Oslo Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Κόνγκσβινγκερ Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Βίκινγκ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Στρομσγκόντσετ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Σάρπσμποργκ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ρανχάιμ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:00 Μπόντο Γκλιμτ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Μπρέντα Φένλο Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Ουτρέχτη Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
14:30 Τσβόλε Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:45 Αγιαξ Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 3-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Μαρίτιμο Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:30 Ρίο Αβε Αβες Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:00 Μποαβίστα Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ρωσία Premier League
13:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Orenburg Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ούφα Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Κρασνοντάρ Άνζι Καρτέλα Αγώνα 5-0
Σκωτία Premier League
13:00 Σέλτικ Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Φάλκενμπεργκ Ερεμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 ΑΙΚ Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Καλμάρ Σίριους Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:30 Χέλσινμποργκ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:30 AFC Eskilstuna Γκέτεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Σουηδία Superettan
15:00 Εστερ Dalkurd FF Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Συριάνσκα Ντέγκερφορς Καρτέλα Αγώνα 1-4
Αργεντινή Superliga
00:00 Talleres Cordoba Ρίβερ Πλέιτ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Atletico Tucuman Αλντοσίβι Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:15 Λανούς Μπελγκράνο Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:15 Αρχεντίνος Τζ. Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
23:10 Τιγκρε Ρασίνγκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
23:10 Ντεφένσα Χουστίσια Ουνιόν Σάντα Φε Καρτέλα Αγώνα 1-1
ΗΠΑ Major League
00:30 FC Cincinnati Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 0-2
00:30 Κολόμπους Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 2-0
03:00 Σολτ Λέικ Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 2-4
03:00 Κολοράντο Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 1-4
04:00 Βανκούβερ Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Σιμίζου Σονάν Καρτέλα Αγώνα 1-3
07:00 Matsumoto Yamaga Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 0-2