English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 09/03/2019 (118)

Αγγλία Championship
13:00 Μπλάκμπερν Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:15 Σέφιλντ Γιουν. Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μίντλεσμπρο Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Ρέντιγκ Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπρίστολ Σίτι Λιντς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ντέρμπι Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουέστ Μπρομ Ιπσουιτς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπόλτον Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 ΚΠΡ Στόουκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Χαλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Αγγλία National League
13:35 Λέιτον Οριεντ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Μπάροου Ολντερσοτ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Salford City Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Maidenhead Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χάρτλπουλ Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Γκέιτσχεντ Μπαρνέτ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Τσέστερφιλντ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Μπρέϊντρι Harrogate Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Μπόρεχαμ Γουντ AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Premier League
13:30 Κρύσταλ Πάλας Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σαουθάμπτον Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Χάντερσφιλντ Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Κάρντιφ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Νιούκαστλ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Λέστερ Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Μάντσεστερ Σίτι Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Νορθάμπτον Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μόρκαμ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μάκλσφιλντ Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Κέιμπριτζ Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Στίβενέιτζ Μπέρι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τσέλτεναμ Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Πορτ Βέιλ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κρόουλι Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Κόλτσεστερ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Καρλάιλ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Τζίλιγκχαμ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γουόλσολ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Σκάνθορπ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γουίμπλετον Ντονκάστερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπάρνσλι Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπλάκπουλ Σαουθέντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γουίκομπ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπράντφορντ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Ρότσντεϊλ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Πλίμουθ Λούτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Τσάρλτον Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λανς Οσέρ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Στρασμπούργκ Λιόν Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:00 Ντιζόν Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Μονακό Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Αμιάν Νιμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Μπάγιερν Μον. Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 6-0
15:30 Φράιμπουργκ Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Λειψία Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Ντόρτμουντ Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Μάιντς Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Ντάρμσταντ 98 Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 3-2
13:00 Ρέγκενσμπουργκ Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Κολωνία Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 5-1
13:00 Αουε Πάντερμπορν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Βεϊλε Vendsyssel FF Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ireland Premier Division
20:45 Σλίγκο Ρόβερς Γιού Σι Ντι Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ελβετία Super League
19:00 Ν. Ξαμάξ Σιόν Καρτέλα Αγώνα 3-1
19:00 Γκρασχόπερς Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ελλάδα Super League
15:00 Σκόντα Ξάνθη Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 ΑΕΚ Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Αλαβές Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:15 Ατλέτικο Μαδρ. Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Μπαρτσελόνα Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:45 Χετάφε Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μαγιόρκα Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Ταραγόνα Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Ελτσε Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λέτσε Foggia Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Cosenza Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 2-3
15:00 Τσιταντέλα Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Σπέτσια Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Πάρμα Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Κιέβο Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 ΑΕΛ Απόλλωνας Λεμεσού Καρτέλα Αγώνα 0-3
17:00 Ομόνοια Λευκ. Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς Πάφος Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Φένλο Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:45 Ντεν Χάαγκ Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 2-3
19:45 Αϊντχόφεν Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Βιλλεμ II Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Νιουτάουν Barry Town Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:15 Gap Connah S Quay FC Δε Νιού Σεντς Καρτέλα Αγώνα 0-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Μαρίτιμο Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 3-2
19:00 Μπράγκα Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Μποαβίστα Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ρωσία Premier League
12:00 Κρίλια Σοβιέτοβ Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα 4-0
14:30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα 3-0
Σκωτία Premier League
16:00 Λίβινγκστον Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μάδεργουελ Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Σέλτικ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Νταντί Heart of Midlothian Καρτέλα Αγώνα 0-1
Τουρκία Super Lig
14:00 Τραμπζόνσπορ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Ανκαραγκουτσού Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Ι. Μπασακσεχίρ Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αργεντινή Superliga
01:10 Μπελγκράνο Patronato Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:10 Νιούελς Ολντ Μποϊς Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:10 Γοδόι Κρουζ Ροζάριο Σέντραλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
23:20 Κόλον Σάντα Φε Ρασίνγκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
ΗΠΑ Major League
19:00 Σικάγο Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Νιου Ινγκλαντ Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:30 Ντάλας Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 2-0
23:00 Χιούστον Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 5-2
06:00 Matsumoto Yamaga Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 0-1
07:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Oita Trinita Καρτέλα Αγώνα 1-2
07:00 Γκάμπα Οσάκα Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 2-3
08:00 Τσερέζο Οσάκα Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 0-1
08:00 Κασίμα Άντλερς Σονάν Καρτέλα Αγώνα 1-0