English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 13/04/2019 (122)

Αγγλία Championship
16:00 Ρέντιγκ Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Ιπσουιτς Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σέφιλντ Γιουν. Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Στόουκ Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γουέστ Μπρομ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 ΚΠΡ Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Νότιγχαμ Φόρεστ Μπλάκμπερν Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μίντλεσμπρο Χαλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Ντέρμπι Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Αστον Βίλλα Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Λιντς Σέφιλντ Γουέν. Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία National League
13:35 Salford City Maidenhead Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Σολιχούλ Μορς Havant and Waterlooville Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπρέϊντρι AFC Fylde Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Σάτον Γιουν. Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Τσέστερφιλντ Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Μπαρνέτ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Ολντερσοτ Χάρτλπουλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μπάροου Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα 2-3
16:00 Ιστλιχ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χάλιφαξ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Harrogate Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Αγγλία Premier League
13:30 Τότεναμ Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Σαουθάμπτον Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Φούλαμ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπέρνλι Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπράιτον Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 0-5
18:30 Μάντσεστερ Γ. Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Εξετερ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Κέιμπριτζ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Ολνταμ Σουίντον Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Φόρεστ Γκρίν Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γεοβίλ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Τρανμίρ Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Στίβενέιτζ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Νορθάμπτον Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μόρκαμ Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Λίνκολν Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Κρου Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Μπέρι Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Πόρτσμουθ Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Σάντερλαντ Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 4-5
16:00 Σαουθέντ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ακρινγκτον Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Σκάνθορπ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Τσάρλτον Λούτον Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Οξφορντ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Τζίλιγκχαμ Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Ντονκάστερ Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Μπρίστολ Ρόβερς Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:00 Μπλάκπουλ Πίτερμπορο Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Μπάρνσλι Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 4-2
Αυστρία Bundesliga
17:00 Ραπίντ Βιέννης Μάτερσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Χάρτμπεργκ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Βάκερ Ινσμπρουκ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα 1-3
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Μαρσέιγ Νιμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Στρασμπούργκ Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 3-3
20:00 Καέν Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:00 Μονακό Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αννόβερο Γκλάντμπαχ Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Βέρντερ Βρέμης Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Στουτγκάρδη Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Λειψία Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Ντόρτμουντ Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Πάντερμπορν Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 4-0
13:00 Μάγκντεμπουργκ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 0-1
13:00 Σαντχάουζεν Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 3-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Vendsyssel FF Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ελβετία Super League
19:00 Λουκέρνη Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Βασιλεία Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα 0-0
Ισπανία Primera Division
13:00 Εσπανιόλ Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:15 Ουέσκα Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Ατλέτικο Μαδρ. Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:45 Σεβίλη Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μάλαγα Extremadura Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Αλμερία Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Οσασούνα Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Rayo Majadahonda Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κροτόνε Κρεμονέζε Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Σαλερνιτάνα Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα 4-2
15:00 Λέτσε Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Βενέτσια Foggia Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Spal Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Ρόμα Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Μίλαν Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 1-0
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Alki Oroklinis Πάφος Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 ΑΠΟΕΛ Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 4-0
Νορβηγία Adeccoligaen
15:30 Σάντεφιορντ Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Νορβηγία Tippeligaen
20:00 Βίκινγκ Μπραν Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Αλκμαάρ Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:30 Αγιαξ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 6-2
20:45 Φορτούνα Σιτάρντ Φένλο Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Φέγενορντ Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Καρμάρτεν Λιανέλλι Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Λαντουντνο Cardiff Met Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Barry Town Δε Νιού Σεντς Καρτέλα Αγώνα 0-4
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Σάντα Κλάρα Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Πορτιμονένσε Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-3
21:30 Αβες Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ρωσία Premier League
10:30 Γιενισέι Ούφα Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Orenburg Καρτέλα Αγώνα 2-3
13:00 Arsenal Tula Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Akhmat Grozny Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-3
Σουηδία Allsvenskan
13:30 Φάλκενμπεργκ Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Καλμάρ Νόρκεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Σουηδία Superettan
13:30 Μιάλμπι Βαστέρας Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 IK Brage Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Τουρκία Super Lig
15:00 Κόνιασπορ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ρίζεσπορ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Μπεσικτάς Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Finland Veikkausliga
14:00 FC Inter Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 KPV Rops Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Κουόπιο Ελσίνκι Καρτέλα Αγώνα 0-0
ΗΠΑ Major League
02:30 Σικάγο Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Μόντρεαλ Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Χιούστον Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 2-1
22:00 Σιάτλ Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 3-2
23:00 Minnesota United FC Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 3-3
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
08:00 Τσερέζο Οσάκα Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 0-1
12:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 1-1