English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 14/04/2019 (100)

Αγγλία Championship
13:00 Γουίγκαν Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Premier League
15:05 Κρύσταλ Πάλας Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:30 Λίβερπουλ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 2-0
Αυστρία Bundesliga
14:30 Βόλφσμπεργκερ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:30 Λίντσερ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Σάλτσμπουργκ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 3-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ρεν Νις Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Μονπελιέ Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:00 Σεντ Ετιέν Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:00 Λιλ Παρί Σεν Ζερμαίν Καρτέλα Αγώνα 5-1
Γερμανία Bundesliga
13:30 Χόφενχαϊμ Χέρτα Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 1-4
18:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Μπόχουμ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 3-2
13:30 Σαν Πάουλι Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Ινγκολσταντ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόμπρο Ράντερς Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 Νόρντζιελαντ Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπρόντμπι Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Μίντιλαντ Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ελβετία Super League
16:00 Τουν Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Ζυρίχη Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λουγκάνο Σιόν Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελλάδα Super League
18:00 Ολυμπιακός Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Λάρισα ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Λαμία ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 ΠΑΣ Γιάννενα Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Παναθηναϊκός ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Λεβαδειακός Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Αρης Θεσσ. Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Απόλλων Σμύρνης Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ισπανία Primera Division
12:00 Βαγιαδολίδ Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 2-2
14:00 Ατλέτικο Μπιλμπάο Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 3-2
16:15 Σοσιεδάδ Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Χιρόνα Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Βαλένθια Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Αλμπαθέτε Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νουμάνθια Μαγιόρκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Κόρδοβα Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 0-4
20:00 Λας Πάλμας Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:30 Σαραγόσα Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Πάντοβα Cosenza Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Σπέτσια Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 3-2
21:00 Benevento Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Τορίνο Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Φιορεντίνα Μπολόνια Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Σαμπντόρια Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Σασσουόλο Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Κιέβο Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:30 Φροζινόνε Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 1-3
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 ΑΕΛ A.E. Kittion Larnaca Καρτέλα Αγώνα 2-3
17:00 Ομόνοια Λευκ. Απόλλωνας Λεμεσού Καρτέλα Αγώνα 0-2
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Στρόμμεν Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Νεστ Σότρα Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Σέιντ Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Κόνγκσβινγκερ Kfum Oslo Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Τρομσντάλεν Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 0-8
18:00 Σταρτ Ράουφος Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Σόγκνταλ Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 4-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Σάρπσμποργκ Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Στάμπεκ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Ρανχάιμ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Οντ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Βαλερένγκα Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 4-1
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Αϊντχόφεν Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Βιλλεμ II Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Χίρενφεϊν Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:45 Ουτρέχτη Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα 0-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ρίο Αβε Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Μαρίτιμο Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Μπράγκα Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Μποαβίστα Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Μπενφίκα Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 4-2
Ρωσία Premier League
13:00 Ντιναμό Μόσχας Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Άνζι Καρτέλα Αγώνα 5-0
18:00 Ροστόφ Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Ελφσμποργκ Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:00 ΑΙΚ Σίριους Καρτέλα Αγώνα 2-1
17:30 Μάλμε Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σουηδία Superettan
15:00 Μπρομαποϊκάρνα ΓΚΑΙΣ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Συριάνσκα Βάρμπεργκς Καρτέλα Αγώνα 1-5
Τουρκία Super Lig
12:30 Καϊσέρισπορ Ανκαραγκουτσού Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Yeni Malatyaspor Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Αντάλιασπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Φενέρμπαχτσε Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Finland Veikkausliga
15:00 Ιλβ Βάασα Καρτέλα Αγώνα 0-0
ΗΠΑ Major League
01:30 Νιου Ινγκλαντ Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 0-2
02:00 Ντάλας Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
03:00 Σολτ Λέικ Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα 2-1
03:00 Κολοράντο Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 2-3
04:30 Λος Αντζελες Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 2-0
04:30 Los Angeles FC FC Cincinnati Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Τόσου Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 0-1
07:00 FC Τόκιο Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 3-1
08:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Σιμίζου Καρτέλα Αγώνα 1-2
09:00 Βίσσελ Κόμπε Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 2-4
09:00 Oita Trinita Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 2-0
09:00 Γκάμπα Οσάκα Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 0-1
10:00 Σονάν Matsumoto Yamaga Καρτέλα Αγώνα 1-1