English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 20/04/2019 (94)

Αγγλία Premier League
13:30 Μάντσεστερ Σίτι Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Χάντερσφιλντ Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μπόρνμουθ Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Γουέστ Χαμ Λέστερ Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Γουλβς Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Νιούκαστλ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 3-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
18:30 Ακρινγκτον Λούτον Καρτέλα Αγώνα 0-3
Αυστρία Bundesliga
17:00 Αλταχ Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 2-2
17:00 Μάτερσμπουργκ Βάκερ Ινσμπρουκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
17:00 Αντμίρα Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Γκρενόμπλ Λανς Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Γκενγκάν Μαρσέιγ Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Νιμ Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:00 Στρασμπούργκ Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 1-3
20:00 Νις Καέν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αουγκσμπουργκ Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 6-0
15:30 Μάιντς Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Μπάγιερν Μον. Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Λεβερκούζεν Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Γκλάντμπαχ Λειψία Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Σάλκε Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 2-5
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Αμβούργο Αουε Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:00 Χόλσταϊν Κίελ Πάντερμπορν Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Ντούισμπουργκ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:00 Γκρόιτερ Φιρτ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ελβετία Super League
19:00 Γκρασχόπερς Τουν Καρτέλα Αγώνα 1-1
19:00 Σεντ Γκάλεν Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ισπανία Primera Division
13:00 Θέλτα Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:15 Εϊμπάρ Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Βαγιεκάνο Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:45 Μπαρτσελόνα Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Λούγκο Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Αλμπαθέτε Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 4-2
18:00 Ταραγόνα Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Μαγιόρκα Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Πάρμα Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ουντινέζε Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Λάτσιο Κιέβο Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Τζένοα Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Εμπολι Spal Καρτέλα Αγώνα 2-4
15:00 Κάλιαρι Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Μπολόνια Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Γιουβέντους Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:30 Ιντερ Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ερμής Αραδίππου Alki Oroklinis Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Πάφος Δόξα Κατωκοπιάς Καρτέλα Αγώνα 3-2
Ολλανδία Eredivisie
18:30 Γκρόνινγκεν Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:30 Εμμεν Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 2-0
19:45 Φίτεσε Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα 4-1
20:45 Φένλο Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα 4-1
20:45 Φέγενορντ Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ουαλία Πρώτη Κατηγορία
15:30 Gap Connah S Quay FC Barry Town Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Cardiff Met Εϊμπεριστγουίθ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Cefn Druids AFC Καρμάρτεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Λιανέλλι Λαντουντνο Καρτέλα Αγώνα 0-4
20:30 Δε Νιού Σεντς Σάερναφρον Καρτέλα Αγώνα 3-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Μπελενένσες Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:30 Μορεϊρένσε Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Φεϊρένσε Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:30 Πόρτο Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ρωσία Premier League
10:30 Ούφα Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:00 Orenburg Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:30 Ντιναμό Μόσχας Κρίλια Σοβιέτοβ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Λοκομοτίβ Μόσχας ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Κρασνοντάρ Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 2-3
Σκωτία Premier League
13:00 Heart of Midlothian Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Σεντ Τζόνστον Νταντί Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Λίβινγκστον Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Κιλμάρνοκ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Χάμιλτον Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Allsvenskan
13:30 Σούντσβαλ Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σίριους Μάλμε Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Superettan
13:30 Ντέγκερφορς Εργκρίτε Καρτέλα Αγώνα 1-2
Τουρκία Super Lig
15:00 Τραμπζόνσπορ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Γκοζτέπε Erzurum BB Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Γαλατάσαραϊ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Finland Veikkausliga
15:00 Βάασα KPV Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Κουόπιο Χόνκα Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Μάριεχαμ Rops Καρτέλα Αγώνα 2-0
ΗΠΑ Major League
01:30 FC Cincinnati Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 0-3
02:00 Τορόντο Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 4-3
05:00 Λος Αντζελες Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 2-1
19:00 Σικάγο Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 4-1
19:00 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Μόντρεαλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:00 Ορλάντο Σίτι Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 1-0
22:00 Atlanta United FC Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 1-0
06:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Γιοκοχάμα Μάρινος Καρτέλα Αγώνα 3-0
07:00 Matsumoto Yamaga Τόσου Καρτέλα Αγώνα 1-0
07:00 Ναγκόγια Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
08:00 Κασίμα Άντλερς Σεντάι Καρτέλα Αγώνα 1-0
08:00 Σιμίζου Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
09:00 Γκάμπα Οσάκα Oita Trinita Καρτέλα Αγώνα 1-1