English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 21/04/2019 (56)

Αγγλία Premier League
14:30 Εβερτον Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Κάρντιφ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Αρσεναλ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα  
Αυστρία Bundesliga
14:30 SKN St. Polten Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Στουρμ Γκρατς Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Αούστρια Βιέννης Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα  
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Τουλούζ Λιλ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ναντ Αμιάν Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Ρεμς Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Μονακό Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga
15:30 Φράιμπουργκ Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Χέρτα Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ντάρμσταντ 98 Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Χάιντενχάιμ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Διναμό Δρέσδης Κολωνία Καρτέλα Αγώνα  
13:30 Μπίλεφελντ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Χόρσενς Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Βεϊλε Ααρχους Καρτέλα Αγώνα  
Ελλάδα Super League
18:00 ΠΑΟΚ Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα  
18:00 ΟΦΗ Αστέρας Τρίπολης Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ατρόμητος Παναθηναϊκός Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Παναιτωλικός Αρης Θεσσ. Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σκόντα Ξάνθη Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Πανιώνιος ΠΑΣ Γιάννενα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Λαμία Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα  
18:00 ΑΕΚ Λάρισα Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Primera Division
12:00 Λεβάντε Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Χετάφε Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα  
16:15 Ρεάλ Μαδρίτης Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα  
18:30 Βιγιαρεάλ Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Μπετίς Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα  
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Κάντιθ Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Λα Κορούνια Extremadura Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Οβιέδο Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Τενερίφη Αλμερία Καρτέλα Αγώνα  
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Ένωση Νέων Παραλιμνίου Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Απόλλωνας Λεμεσού ΑΕΛ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 A.E. Kittion Larnaca ΑΠΟΕΛ Καρτέλα Αγώνα  
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Έξελσιορ Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα  
14:30 Φορτούνα Σιτάρντ Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα  
16:45 Αϊντχόφεν Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα  
Ρωσία Premier League
15:30 Ουράλ Ρουμπίν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σπαρτάκ Μόσχας Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα  
Σκωτία Premier League
13:30 Χιμπέρνιαν Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Χάκεν Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Χάμαρμπι AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan
15:00 Norrby IF Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Dalkurd FF Μιάλμπι Καρτέλα Αγώνα  
Τουρκία Super Lig
12:30 Ανκαραγκουτσού Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα  
15:00 Ι. Μπασακσεχίρ Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Alanyaspor Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League
01:30 Νιου Ινγκλαντ Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα  
01:30 Κολόμπους Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα  
04:00 Σαν Χοσέ Κάνσας Καρτέλα Αγώνα  
22:00 Ουάσιγκτον Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα