English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 28/04/2019 (101)

Αγγλία Championship
13:00 Λιντς Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Premier League
13:00 Λέστερ Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:05 Μπέρνλι Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:30 Μάντσεστερ Γ. Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Κόβεντρι Σρούσμπερι Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
14:30 Βόλφσμπεργκερ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 SKN St. Polten Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 Στουρμ Γκρατς Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Νις Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Λιλ Νιμ Καρτέλα Αγώνα 5-0
15:00 Καέν Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Ανζέ Ρεμς Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Αμιάν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:00 Σεντ Ετιέν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Μαρσέιγ Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Χόφενχαϊμ Βόλφσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-4
18:00 Νυρεμβέργη Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ουνιόν Βερολίνου Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 2-0
13:30 Πάντερμπορν Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:30 Αουε Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 3-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
14:00 Σοντερίσκε Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα 4-1
14:00 Ααρχους Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μπρόντμπι Εσμπιεργκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Κοπεγχάγη Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ελβετία Super League
16:00 Ζυρίχη Σιόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Σεντ Γκάλεν Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Γιανγκ Μπόις Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ισπανία Primera Division
12:00 Βαλένθια Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 0-1
14:00 Χιρόνα Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Σοσιεδάδ Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Βιγιαρεάλ Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:45 Βαγιεκάνο Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Rayo Majadahonda Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Γρανάδα CF Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Λας Πάλμας Λούγκο Καρτέλα Αγώνα 4-1
20:00 Κόρδοβα Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Τσιταντέλα Ασκολι Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Κρεμονέζε Foggia Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Λέτσε Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Φροζινόνε Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Spal Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Κιέβο Πάρμα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σαμπντόρια Λάτσιο Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Τορίνο Μίλαν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Νότοντεν Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Σέιντ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Κόνγκσβινγκερ Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Σόγκνταλ Ράουφος Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Σάντνες Kfum Oslo Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Στρόμμεν Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Νεστ Σότρα Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Τρόμσο Μπραν Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Στρομσγκόντσετ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Στάμπεκ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Ρανχάιμ Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 5-2
18:00 Λίλεστρομ Χάουγκεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Μόλντε Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Μαρίτιμο Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Τσάβες Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:30 Μπράγκα Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 1-4
21:00 Μποαβίστα Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ρωσία Premier League
10:30 Ούφα Ουράλ Καρτέλα Αγώνα 4-1
13:00 Λοκομοτίβ Μόσχας Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Ζενίτ Αγ. Πετρ. Κρίλια Σοβιέτοβ Καρτέλα Αγώνα 4-2
18:00 Κρασνοντάρ ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σκωτία Premier League
13:15 Χιμπέρνιαν Heart of Midlothian Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ρέιντζερς Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Χάμαρμπι Τζουγκάρντεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Χάκεν AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:30 Νόρκεπινγκ Μάλμε Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Superettan
15:00 Τρέλεμποργκ Dalkurd FF Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 IK Brage Βάρμπεργκς Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Συριάνσκα ΓΚΑΙΣ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Τουρκία Super Lig
15:00 Καϊσέρισπορ Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Μπούρσασπορ Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Μπεσικτάς Ανκαραγκουτσού Καρτέλα Αγώνα 4-1
Brazil Division One
00:00 Σαπεκοένσε Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 2-0
00:00 Ατλέτικο Μινέιρο Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα 2-1
02:00 Φλαμένγκο Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Γκρέμιο Σάντος Καρτέλα Αγώνα 1-2
21:00 Σεάρα CSA Καρτέλα Αγώνα 4-0
21:00 Μπαΐα Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 3-2
21:00 Ατλέτικο Παραναένσε Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα 4-1
Brazil Division Two
02:00 Βίλα Νόβα Παρανά Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 CRB Londrina Καρτέλα Αγώνα 1-2
ΗΠΑ Major League
00:00 Atlanta United FC Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 1-0
01:00 Νέα Υόρκη FC Cincinnati Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:30 Χιούστον Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 2-0
02:30 Κάνσας Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 4-4
18:30 Μόντρεαλ Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 1-0
19:30 Minnesota United FC Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:30 Σιάτλ Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 2-1
06:00 Σεντάι Γκάμπα Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 2-1
07:00 Βίσσελ Κόμπε Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 1-2
07:00 Τόσου Σονάν Καρτέλα Αγώνα 0-2
07:00 FC Τόκιο Matsumoto Yamaga Καρτέλα Αγώνα 2-0
08:00 Ναγκόγια Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 1-0
08:00 Γιούμπιλο Ιβάτα Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 1-2
09:00 Σιμίζου Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 0-2