English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 07/04/2019 (100)

Αγγλία Premier League
15:05 Εβερτον Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Κόβεντρι Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα 0-0
Αυστρία Bundesliga
14:30 SKN St. Polten Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 1-3
14:30 Αούστρια Βιέννης Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Λίντσερ Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Τουλούζ Ναντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Ρεμς Λιλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Νις Μονπελιέ Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Bundesliga
15:30 Αουγκσμπουργκ Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 0-4
18:00 Γκλάντμπαχ Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα 1-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Χάιντενχάιμ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 0-2
13:30 Γκρόιτερ Φιρτ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:30 Διναμό Δρέσδης Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 0-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Χόμπρο Ααλμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Βεϊλε Σοντερίσκε Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:00 Εσμπιεργκ Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Οντένσε Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ελβετία Super League
16:00 Σιόν Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Βασιλεία Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γιανγκ Μπόις Τουν Καρτέλα Αγώνα 5-1
Ελλάδα Super League
15:00 Σκόντα Ξάνθη ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:15 Αστέρας Τρίπολης Λεβαδειακός Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Παναιτωλικός Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 0-5
18:30 ΠΑΟΚ Λαμία Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ισπανία Primera Division
12:00 Αλαβές Λεγκανες Καρτέλα Αγώνα 1-1
14:00 Χετάφε Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Βαγιαδολίδ Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Λεβάντε Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Θέλτα Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 3-1
20:45 Μπετίς Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Αλκορόν Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Λούγκο Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Ταραγόνα Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:00 Ελτσε Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Κρεμονέζε Λέτσε Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:00 Ασκολι Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Cosenza Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Φιορεντίνα Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:00 Ουντινέζε Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Κάλιαρι Spal Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Ιντερ Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Λάτσιο Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 2-2
20:30 Νάπολι Τζένοα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Alki Oroklinis Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα 2-0
17:00 Απόλλωνας Λεμεσού Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 3-3
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Γιερβ Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Ράουφος Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Kfum Oslo Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Χαμ-Καμ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Νότοντεν Σέιντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Ουλενσακερ Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Σάντνες Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Λίλεστρομ Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Μόλντε Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 Τρόμσο Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Κρίστιανσουντ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Χάουγκεσουντ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Μπραν Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ολλανδία Eredivisie
12:15 Εμμεν Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:30 Φένλο Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
14:30 Τσβόλε Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα 5-0
16:45 Φίτεσε Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 3-3
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Σετούμπαλ Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Φεϊρένσε Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 1-4
21:00 Σπόρτινγκ Λισ. Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ρωσία Premier League
10:30 Ούφα Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:00 Ουράλ Γιενισέι Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:30 Ρουμπίν Arsenal Tula Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Λοκομοτίβ Μόσχας Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σκωτία Premier League
13:30 Μάδεργουελ Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 0-3
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Γκέτεμποργκ Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Εστερσουντ Φάλκενμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 3-2
17:30 Χάμαρμπι Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σουηδία Superettan
15:00 Βάρμπεργκς Τρέλεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:00 Dalkurd FF Μπρομαποϊκάρνα Καρτέλα Αγώνα 0-4
17:30 Φρέι Συριάνσκα Καρτέλα Αγώνα 0-3
Τουρκία Super Lig
12:30 Κασίμπασα Erzurum BB Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Ανκαραγκουτσού Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Γκοζτέπε Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Ι. Μπασακσεχίρ Κόνιασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Finland Veikkausliga
13:00 Rops Χόνκα Καρτέλα Αγώνα 1-2
14:00 KPV Ιλβ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Λάχτι Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα 3-3
Αργεντινή Superliga
01:00 Αλντοσίβι Μπόκα Τζούνιορς Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ουρακάν Atletico Tucuman Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Ροζάριο Σέντραλ Ιντεπετιέντε Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:15 San Martin S.J. Talleres Cordoba Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:15 Ρίβερ Πλέιτ Τιγκρε Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:15 Patronato Αρχεντίνος Τζ. Καρτέλα Αγώνα 2-1
20:15 Μπελγκράνο Γοδόι Κρουζ Καρτέλα Αγώνα 1-0
23:30 Ρασίνγκ Ντεφένσα Χουστίσια Καρτέλα Αγώνα 1-1
ΗΠΑ Major League
01:00 Νέα Υόρκη Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 1-2
01:30 Ορλάντο Σίτι Κολοράντο Καρτέλα Αγώνα 4-3
01:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 2-1
01:30 Κολόμπους Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:00 Σαν Χοσέ Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
04:00 Σιάτλ Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 FC Cincinnati Κάνσας Καρτέλα Αγώνα 1-1