English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 12/05/2019 (115)

Αγγλία Premier League
16:00 Σαουθάμπτον Χάντερσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γουότφορντ Γουέστ Χαμ Καρτέλα Αγώνα 1-4
16:00 Τότεναμ Εβερτον Καρτέλα Αγώνα 2-2
16:00 Μάντσεστερ Γ. Κάρντιφ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Λίβερπουλ Γουλβς Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Λέστερ Τσέλσι Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Φούλαμ Νιούκαστλ Καρτέλα Αγώνα 0-4
16:00 Κρύσταλ Πάλας Μπόρνμουθ Καρτέλα Αγώνα 5-3
16:00 Μπέρνλι Αρσεναλ Καρτέλα Αγώνα 1-3
16:00 Μπράιτον Μάντσεστερ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-4
Αυστρία Bundesliga
14:30 Βόλφσμπεργκερ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα 4-0
14:30 Στουρμ Γκρατς Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 1-3
17:00 Σάλτσμπουργκ Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Ρεν Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Λιλ Μπορντό Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Μαρσέιγ Λιόν Καρτέλα Αγώνα 0-3
Γερμανία Bundesliga
18:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Μάιντς Καρτέλα Αγώνα 0-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
15:30 Αουε Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Κολωνία Ρέγκενσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-5
15:30 Ντούισμπουργκ Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα 3-4
15:30 Ουνιόν Βερολίνου Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:30 Σαντχάουζεν Μπίλεφελντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
15:30 Πάντερμπορν Αμβούργο Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:30 Χόλσταϊν Κίελ Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:30 Σαν Πάουλι Μπόχουμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Ινγκολσταντ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα 3-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
20:00 Μίντιλαντ Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ελβετία Super League
16:00 Σεντ Γκάλεν Σιόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Γιανγκ Μπόις Βασιλεία Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ισπανία Primera Division
18:30 Βαλένθια Αλαβές Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Βαγιεκάνο Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Σοσιεδάδ Ρεάλ Μαδρίτης Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Βιγιαρεάλ Εϊμπάρ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Λεγκανες Εσπανιόλ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:30 Χιρόνα Λεβάντε Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Μπετίς Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Μπαρτσελόνα Χετάφε Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Ατλέτικο Μαδρ. Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Ατλέτικο Μπιλμπάο Θέλτα Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Αλμερία Ελτσε Καρτέλα Αγώνα 5-3
16:00 Λα Κορούνια Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Rayo Majadahonda Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:00 Λας Πάλμας Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Τορίνο Σασσουόλο Καρτέλα Αγώνα 3-2
15:00 Σαμπντόρια Εμπολι Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Φροζινόνε Ουντινέζε Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Spal Νάπολι Καρτέλα Αγώνα 1-2
20:30 Ρόμα Γιουβέντους Καρτέλα Αγώνα 2-0
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
16:00 Απόλλωνας Λεμεσού A.E. Kittion Larnaca Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:15 Πάφος Ένωση Νέων Παραλιμνίου Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:15 Δόξα Κατωκοπιάς Ερμής Αραδίππου Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:15 Alki Oroklinis Ανόρθωσις Καρτέλα Αγώνα 1-0
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Στρόμμεν Αλεσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Νότοντεν Χαμ-Καμ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Σάντνες Σάντεφιορντ Καρτέλα Αγώνα 2-4
18:00 Νεστ Σότρα Σταρτ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Σέιντ Ράουφος Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Κόνγκσβινγκερ Τρομσντάλεν Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Γιερβ Ουλενσακερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Ρανχάιμ Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα 1-5
18:00 Σάρπσμποργκ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Τρόμσο Οντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Μόλντε Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Χάουγκεσουντ Μπόντο Γκλιμτ Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Στάμπεκ Μπραν Καρτέλα Αγώνα 0-1
Ολλανδία Eredivisie
14:30 Βιλλεμ II Εμμεν Καρτέλα Αγώνα 2-3
14:30 Φίτεσε Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα 6-1
14:30 Τσβόλε Φένλο Καρτέλα Αγώνα 2-4
14:30 Χέρακλες Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα 4-5
14:30 Χίρενφεϊν Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα 2-1
14:30 Γκρόνινγκεν Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:30 Φέγενορντ Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
14:30 Αλκμαάρ Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα 1-0
14:30 Αγιαξ Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα 4-1
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Γκιμαράες Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα 5-1
16:00 Τσάβες Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:30 Νασιονάλ Πόρτο Καρτέλα Αγώνα 0-4
21:00 Ρίο Αβε Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ρωσία Premier League
15:30 Σπαρτάκ Μόσχας Ούφα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Ζενίτ Αγ. Πετρ. ΤΣΣΚΑ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 3-1
Σκωτία Premier League
13:00 Ρέιντζερς Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Τζουγκάρντεν ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα 0-2
17:30 Μάλμε Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 4-1
Σουηδία Superettan
15:00 Εστερ Βαστέρας Καρτέλα Αγώνα 0-0
17:30 Συριάνσκα Μιάλμπι Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 IK Brage Norrby IF Καρτέλα Αγώνα 0-0
Τουρκία Super Lig
15:00 Κόνιασπορ Τραμπζόνσπορ Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Καϊσέρισπορ Κασίμπασα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Yeni Malatyaspor Erzurum BB Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Ι. Μπασακσεχίρ Ανκαραγκουτσού Καρτέλα Αγώνα 2-1
Finland Veikkausliga
17:30 Rops Ιλβ Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:30 Μάριεχαμ FC Inter Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Χελσινγκφορς ΙΦΚ Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα 1-1
Brazil Division One
00:00 Κορίνθιανς Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα 0-0
02:00 Γκόιας Σεάρα Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Φλαμένγκο Σαπεκοένσε Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Σάντος Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα 3-0
21:00 Ιντερνασιονάλ Κρουζέιρο Καρτέλα Αγώνα 3-1
21:00 Ατλέτικο Μινέιρο Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα 0-2
Brazil Division Two
00:00 Operario-PR Οέστε Καρτέλα Αγώνα 0-0
00:00 Cuiaba Παρανά Καρτέλα Αγώνα 1-1
00:00 Brasil De Pelotas CRB Καρτέλα Αγώνα 0-2
ΗΠΑ Major League
01:30 Νιου Ινγκλαντ Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα 3-1
01:30 Κολόμπους Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα 0-3
02:00 Σικάγο Minnesota United FC Καρτέλα Αγώνα 2-0
03:00 Κολοράντο Σολτ Λέικ Καρτέλα Αγώνα 2-3
04:00 Σιάτλ Χιούστον Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:30 Atlanta United FC Ορλάντο Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-0
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
06:00 Matsumoto Yamaga Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα 0-0
06:05 Σεντάι Χιροσίμα Καρτέλα Αγώνα 2-1
07:00 Βίσσελ Κόμπε Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα 0-1
07:00 Σιμίζου Καβασάκι-F Καρτέλα Αγώνα 0-4
07:00 FC Τόκιο Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα 1-0
08:00 Ναγκόγια Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Καρτέλα Αγώνα 2-0
09:00 Σονάν Oita Trinita Καρτέλα Αγώνα 0-1