English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 19/05/2019 (70)

Αυστρία Bundesliga
17:00 Στουρμ Γκρατς Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:00 SKN St. Polten Λίντσερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Αούστρια Βιέννης Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
15:30 Χάιντενχάιμ Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 4-2
15:30 Ντάρμσταντ 98 Αουε Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:30 Γκρόιτερ Φιρτ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:30 Διναμό Δρέσδης Πάντερμπορν Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Αμβούργο Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:30 Μπόχουμ Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Ρέγκενσμπουργκ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Μάγκντεμπουργκ Κολωνία Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 Μπίλεφελντ Χόλσταϊν Κίελ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Δανία Πρώτη Κατηγορία
12:00 Νόρντζιελαντ Οντένσε Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Εσμπιεργκ Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα 4-3
Ισπανία Primera Division
12:00 Ρεάλ Μαδρίτης Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:15 Εϊμπάρ Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Μαγιόρκα Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Οβιέδο Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Λας Πάλμας Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Κάντιθ Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Λούγκο Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:00 Κόρδοβα Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα 4-3
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Κιέβο Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Εμπολι Τορίνο Καρτέλα Αγώνα 4-1
15:00 Πάρμα Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Μίλαν Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 2-0
20:30 Γιουβέντους Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Νάπολι Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 4-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
18:00 Nέα Σαλαμίνα Απόλλωνας Λεμεσού Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 A.E. Kittion Larnaca Ομόνοια Λευκ. Καρτέλα Αγώνα 2-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Στρομσγκόντσετ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:00 Σάρπσμποργκ Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Ρόζενμποργκ Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Λίλεστρομ Οντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Χάουγκεσουντ Κρίστιανσουντ Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Μπόντο Γκλιμτ Μπραν Καρτέλα Αγώνα 1-2
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
18:30 Τοντέλα Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 5-2
21:00 Μορεϊρένσε Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα 1-3
Ρωσία Premier League
10:30 Ουράλ Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:00 Γιενισέι Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:30 Arsenal Tula Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Ροστόφ Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σκωτία Premier League
16:00 Κιλμάρνοκ Ρέιντζερς Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Χιμπέρνιαν Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σέλτικ Heart of Midlothian Καρτέλα Αγώνα 2-1
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Μάλμε Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Σίριους Χάκεν Καρτέλα Αγώνα 3-4
17:30 Τζουγκάρντεν Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σουηδία Superettan
15:00 Τρέλεμποργκ Εργκρίτε Καρτέλα Αγώνα 2-1
15:00 Norrby IF Φρέι Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:30 Εστερ Μιάλμπι Καρτέλα Αγώνα 0-1
Τουρκία Super Lig
15:00 Μπούρσασπορ Γκοζτέπε Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Γαλατάσαραϊ Ι. Μπασακσεχίρ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Alanyaspor Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Brazil Division One
00:00 Ατλέτικο Μινέιρο Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 2-1
00:00 Παλμέιρας Σάντος Καρτέλα Αγώνα 4-0
16:00 Σάο Πάολο Μπαΐα Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Ατλέτικο Παραναένσε Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 0-2
21:00 Ιντερνασιονάλ CSA Καρτέλα Αγώνα 2-0
21:00 Γκόιας Μποταφόγκο Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Σαπεκοένσε Fortaleza Καρτέλα Αγώνα 1-3
Brazil Division Two
00:00 Botafogo SP Βίλα Νόβα Καρτέλα Αγώνα 0-1
21:00 Αμέρικα Μινέιρο Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα 1-2
ΗΠΑ Major League
01:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
02:00 Minnesota United FC Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:30 Κάνσας Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:30 Χιούστον Ουάσιγκτον Καρτέλα Αγώνα 2-1
21:00 Ορλάντο Σίτι FC Cincinnati Καρτέλα Αγώνα 5-1
23:00 Νέα Υόρκη Atlanta United FC Καρτέλα Αγώνα 1-0