English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 04/05/2019 (102)

Αγγλία Premier League
13:30 Μπόρνμουθ Τότεναμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Γουέστ Χαμ Σαουθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 3-0
16:00 Γουλβς Φούλαμ Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Κάρντιφ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:45 Νιούκαστλ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα 2-3
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Μόρκαμ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Ολνταμ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα 2-5
16:00 Λίνκολν Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Στίβενέιτζ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Γεοβίλ Καρλάιλ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Σουίντον Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μάκλσφιλντ Κέιμπριτζ Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Γκρίμσμπι Κρου Καρτέλα Αγώνα 2-0
16:00 Φόρεστ Γκρίν Εξετερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
16:00 Κρόουλι Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα 3-1
16:00 Μπέρι Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
18:30 Γουίκομπ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:30 Σαουθέντ Σάντερλαντ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Πόρτσμουθ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:30 Τσάρλτον Ρότσντεϊλ Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:30 Σρούσμπερι Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Πλίμουθ Σκάνθορπ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:30 Πίτερμπορο Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Λούτον Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
18:30 Ντονκάστερ Κόβεντρι Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:30 Μπρίστολ Ρόβερς Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:30 Μπράντφορντ Γουίμπλετον Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:30 Μπλάκπουλ Τζίλιγκχαμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
Αυστρία Bundesliga
17:00 Βάκερ Ινσμπρουκ Χάρτμπεργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:00 Αντμίρα Ραπίντ Βιέννης Καρτέλα Αγώνα 3-4
17:00 Μάτερσμπουργκ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λανς Κλερμόν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Νις Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:00 Γκενγκάν Καέν Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:00 Ρεμς Νιμ Καρτέλα Αγώνα 0-3
20:00 Μπορντό Ανζέ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Γερμανία Bundesliga
15:30 Βόλφσμπουργκ Νυρεμβέργη Καρτέλα Αγώνα 2-0
15:30 Μπάγιερν Μον. Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Χέρτα Στουτγκάρδη Καρτέλα Αγώνα 3-1
15:30 Γκλάντμπαχ Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:30 Βέρντερ Βρέμης Ντόρτμουντ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:00 Μπόχουμ Μάγκντεμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 4-2
13:00 Αμβούργο Ινγκολσταντ Καρτέλα Αγώνα 0-3
13:00 Χάιντενχάιμ Σαντχάουζεν Καρτέλα Αγώνα 2-3
Ireland Premier Division
20:45 Σλίγκο Ρόβερς Σάμροκ Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ελβετία Super League
19:00 Γκρασχόπερς Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα 0-1
19:00 Βασιλεία Ζυρίχη Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ελλάδα Super League
18:00 Απόλλων Σμύρνης Λαμία Καρτέλα Αγώνα 0-3
Ισπανία Primera Division
13:00 Λεβάντε Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα 4-1
16:15 Εσπανιόλ Ατλέτικο Μαδρ. Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:30 Αλαβές Σοσιεδάδ Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:45 Θέλτα Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
16:00 Αλκορόν Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα 0-0
18:00 Σαραγόσα Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Ταραγόνα Extremadura Καρτέλα Αγώνα 0-1
20:30 Τενερίφη Λας Πάλμας Καρτέλα Αγώνα 2-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Ασκολι Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα 1-2
15:00 Βενέτσια Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Κρεμονέζε Μπρέσια Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:00 Σπέτσια Κροτόνε Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Τσιταντέλα Βερόνα Καρτέλα Αγώνα 3-0
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
18:00 Κιέβο Spal Καρτέλα Αγώνα 0-4
20:30 Ουντινέζε Ιντερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
18:00 ΑΠΟΕΛ Απόλλωνας Λεμεσού Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 ΑΕΛ Ομόνοια Λευκ. Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 A.E. Kittion Larnaca Nέα Σαλαμίνα Καρτέλα Αγώνα 1-1
Νορβηγία Adeccoligaen
15:30 Αλεσουντ Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Μιοντάλεν Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:30 Μαρίτιμο Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:30 Φεϊρένσε Τσάβες Καρτέλα Αγώνα 4-4
19:00 Μπενφίκα Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα 5-1
21:30 Πόρτο Αβες Καρτέλα Αγώνα 4-0
Ρωσία Premier League
13:00 Ουράλ Σπαρτάκ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 0-1
15:30 Akhmat Grozny Ζενίτ Αγ. Πετρ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Arsenal Tula Λοκομοτίβ Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-0
Σκωτία Premier League
13:30 Αμπερντίν Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα 0-3
16:00 Heart of Midlothian Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα 0-1
16:00 Σεντ Τζόνστον Λίβινγκστον Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Μάδεργουελ Σεντ Μίρεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Νταντί Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα 0-1
Σουηδία Allsvenskan
13:30 ΑΙΚ AFC Eskilstuna Καρτέλα Αγώνα 2-1
16:00 Σίριους Γκέτεμποργκ Καρτέλα Αγώνα 2-4
Σουηδία Superettan
16:00 Βαστέρας Βάρμπεργκς Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Μιάλμπι Εργκρίτε Καρτέλα Αγώνα 2-1
Τουρκία Super Lig
15:00 Ανκαραγκουτσού Ρίζεσπορ Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Erzurum BB Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα 2-0
18:00 Κασίμπασα Φενέρμπαχτσε Καρτέλα Αγώνα 1-3
Brazil Division Two
00:15 Londrina Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:30 Γκοϊανιένσε Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα 1-1
16:00 Φιγκεϊρένσε Sao Bento Καρτέλα Αγώνα 2-2
21:30 Βιτόρια Βίλα Νόβα Καρτέλα Αγώνα 2-1
ΗΠΑ Major League
03:00 Κολοράντο Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα 2-3
20:00 Νέα Υόρκη Λος Αντζελες Καρτέλα Αγώνα 3-2
22:00 Χιούστον Ντάλας Καρτέλα Αγώνα 2-1
22:00 Ορλάντο Σίτι Τορόντο Καρτέλα Αγώνα 0-2
23:00 Μόντρεαλ Νέα Υόρκη Σίτι Καρτέλα Αγώνα 0-2
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
07:00 Κονσαντόλε Σαπόρο Βίσσελ Κόμπε Καρτέλα Αγώνα 2-1
07:00 Matsumoto Yamaga Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα 0-2
09:00 Oita Trinita Τόσου Καρτέλα Αγώνα 2-0
09:00 Γκάμπα Οσάκα FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα 0-0
09:00 Σονάν Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα 1-1