English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Πρόγραμμα Ημέρας 05/05/2019 (110)

Αγγλία Championship
13:30 Μπλάκμπερν Σουόνσι Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:30 Γουίγκαν Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:30 Στόουκ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα 2-2
13:30 Ρέντιγκ Μπέρμιγχαμ Καρτέλα Αγώνα 0-0
13:30 Νότιγχαμ Φόρεστ Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα 1-0
13:30 Ιπσουιτς Λιντς Καρτέλα Αγώνα 3-2
13:30 Χαλ Μπρίστολ Σίτι Καρτέλα Αγώνα 1-1
13:30 Ντέρμπι Γουέστ Μπρομ Καρτέλα Αγώνα 3-1
13:30 Σέφιλντ Γουέν. ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Ρόδεραμ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα 1-2
13:30 Μπρέντφορντ Πρέστον Καρτέλα Αγώνα 3-0
13:30 Αστον Βίλλα Νόριτς Καρτέλα Αγώνα 1-2
Αγγλία Premier League
15:00 Χάντερσφιλντ Μάντσεστερ Γ. Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Τσέλσι Γουότφορντ Καρτέλα Αγώνα 3-0
17:30 Αρσεναλ Μπράιτον Καρτέλα Αγώνα 1-1
Αυστρία Bundesliga
14:30 Λίντσερ Βόλφσμπεργκερ Καρτέλα Αγώνα 3-0
14:30 SKN St. Polten Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα 0-1
17:00 Αούστρια Βιέννης Σάλτσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 1-2
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
15:00 Τουλούζ Ρεν Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Ναντ Ντιζόν Καρτέλα Αγώνα 3-0
15:00 Μονπελιέ Αμιάν Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:00 Μονακό Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα 2-3
21:00 Λιόν Λιλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Γερμανία Bundesliga
13:30 Σάλκε Αουγκσμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-0
15:30 Φράιμπουργκ Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα 1-1
18:00 Λεβερκούζεν Άιντραχτ Φρανκφούρτης Καρτέλα Αγώνα 6-1
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
13:30 Ντάρμσταντ 98 Ουνιόν Βερολίνου Καρτέλα Αγώνα 2-1
13:30 Ρέγκενσμπουργκ Αουε Καρτέλα Αγώνα 1-3
13:30 Χόλσταϊν Κίελ Ντούισμπουργκ Καρτέλα Αγώνα 0-2
Δανία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Κοπεγχάγη Μπρόντμπι Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Οντένσε Μίντιλαντ Καρτέλα Αγώνα 3-1
Ελβετία Super League
16:00 Λουγκάνο Λουκέρνη Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:00 Τουν Ν. Ξαμάξ Καρτέλα Αγώνα 0-2
16:00 Σιόν Γιανγκ Μπόις Καρτέλα Αγώνα 0-4
Ελλάδα Super League
15:00 Παναθηναϊκός Παναιτωλικός Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Αστέρας Τρίπολης Πανιώνιος Καρτέλα Αγώνα 3-0
18:00 ΠΑΣ Γιάννενα ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Λεβαδειακός ΑΕΚ Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Λάρισα Ολυμπιακός Καρτέλα Αγώνα 0-3
18:00 Ατρόμητος ΟΦΗ Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Αρης Θεσσ. Σκόντα Ξάνθη Καρτέλα Αγώνα 7-2
Ισπανία Primera Division
12:00 Χετάφε Χιρόνα Καρτέλα Αγώνα 2-0
14:00 Εϊμπάρ Μπετίς Καρτέλα Αγώνα 1-0
16:15 Ρεάλ Μαδρίτης Βιγιαρεάλ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:30 Βαγιαδολίδ Ατλέτικο Μπιλμπάο Καρτέλα Αγώνα 1-0
20:45 Ουέσκα Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα 2-6
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
12:00 Λούγκο Αλμερία Καρτέλα Αγώνα 4-2
16:00 Μαγιόρκα Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Ελτσε Rayo Majadahonda Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Αλμπαθέτε Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα 0-0
20:30 Οβιέδο Γρανάδα CF Καρτέλα Αγώνα 1-1
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
15:00 Λιβόρνο Κάρπι Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Benevento Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα 3-3
21:00 Σαλερνιτάνα Cosenza Καρτέλα Αγώνα 1-2
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
12:30 Εμπολι Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Σασσουόλο Φροζινόνε Καρτέλα Αγώνα 2-2
15:00 Πάρμα Σαμπντόρια Καρτέλα Αγώνα 3-3
15:00 Λάτσιο Αταλάντα Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:00 Τζένοα Ρόμα Καρτέλα Αγώνα 1-1
20:30 Νάπολι Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα 2-1
Κύπρος Πρώτη Κατηγορία
18:00 Ένωση Νέων Παραλιμνίου Ερμής Αραδίππου Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς Alki Oroklinis Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Ανόρθωσις Πάφος Καρτέλα Αγώνα 1-1
Νορβηγία Adeccoligaen
15:00 Σάντεφιορντ Νεστ Σότρα Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Kfum Oslo Γιερβ Καρτέλα Αγώνα 5-0
18:00 Χαμ-Καμ Σάντνες Καρτέλα Αγώνα 2-3
18:00 Ουλενσακερ Σέιντ Καρτέλα Αγώνα 3-2
18:00 Τρομσντάλεν Νότοντεν Καρτέλα Αγώνα 0-2
18:00 Σταρτ Στρόμμεν Καρτέλα Αγώνα 4-0
18:00 Ράουφος Κόνγκσβινγκερ Καρτέλα Αγώνα 0-0
Νορβηγία Tippeligaen
18:00 Οντ Στρομσγκόντσετ Καρτέλα Αγώνα 2-1
18:00 Κρίστιανσουντ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα 1-0
18:00 Χάουγκεσουντ Μόλντε Καρτέλα Αγώνα 1-2
18:00 Μπραν Ρανχάιμ Καρτέλα Αγώνα 0-1
18:00 Μπόντο Γκλιμτ Λίλεστρομ Καρτέλα Αγώνα 4-0
20:00 Ρόζενμποργκ Σάρπσμποργκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
16:00 Τοντέλα Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα 1-3
18:30 Μπελενένσες Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα 1-8
21:00 Γκιμαράες Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 2-2
Ρωσία Premier League
13:00 Κρίλια Σοβιέτοβ Ούφα Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ντιναμό Μόσχας Καρτέλα Αγώνα 2-2
18:00 Ροστόφ Κρασνοντάρ Καρτέλα Αγώνα 1-1
Σκωτία Premier League
16:30 Ρέιντζερς Χιμπέρνιαν Καρτέλα Αγώνα 1-0
Σουηδία Allsvenskan
15:00 Χάκεν Σούντσβαλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
15:00 Καλμάρ Εστερσουντ Καρτέλα Αγώνα 1-1
15:00 Φάλκενμπεργκ Μάλμε Καρτέλα Αγώνα 1-2
17:30 Ερεμπρο Χάμαρμπι Καρτέλα Αγώνα 2-3
Σουηδία Superettan
15:00 ΓΚΑΙΣ Γιόνσεπινγκ Καρτέλα Αγώνα 1-0
17:30 Χάλμσταντ Εστερ Καρτέλα Αγώνα 0-1
Τουρκία Super Lig
15:00 Ακισάρ Μπελεντιγιέ Yeni Malatyaspor Καρτέλα Αγώνα 0-2
15:00 Γκοζτέπε Αντάλιασπορ Καρτέλα Αγώνα 4-1
18:00 Γαλατάσαραϊ Μπεσικτάς Καρτέλα Αγώνα 2-0
Finland Veikkausliga
17:30 Λάχτι Σεϊναγιόεν Καρτέλα Αγώνα 1-1
17:30 Κουόπιο KPV Καρτέλα Αγώνα 3-1
Brazil Division One
00:00 Βάσκο Ντα Γκάμα Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα 1-1
00:00 Παλμέιρας Ιντερνασιονάλ Καρτέλα Αγώνα 1-0
02:00 Σεάρα Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα 1-2
16:00 Σαπεκοένσε Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 Μποταφόγκο Fortaleza Καρτέλα Αγώνα 1-0
21:00 Σάο Πάολο Φλαμένγκο Καρτέλα Αγώνα 1-1
21:00 CSA Σάντος Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Κρουζέιρο Γκόιας Καρτέλα Αγώνα 2-1
Brazil Division Two
00:00 Παρανά CRB Καρτέλα Αγώνα 1-0
00:00 Cuiaba Operario-PR Καρτέλα Αγώνα 2-1
ΗΠΑ Major League
01:30 Φιλαδέλφεια Γιούνιον Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα 6-1
02:00 Minnesota United FC Σιάτλ Καρτέλα Αγώνα 1-1
02:00 Ουάσιγκτον Κολόμπους Καρτέλα Αγώνα 3-1
03:00 Σολτ Λέικ Πόρτλαντ Καρτέλα Αγώνα 1-2
04:00 Σαν Χοσέ FC Cincinnati Καρτέλα Αγώνα 1-0
04:30 Los Angeles FC Σικάγο Καρτέλα Αγώνα 0-0