English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Athens          

Using BetVirus Tips

Στις καρτέλες αγώνα που αναφέρονται στο παρελθόν τα δεδομένα που παρουσιάζονται αφορούν την κατάσταση των ομάδων όπως αυτή είχε διαμορφωθεί πριν απο την έναρξη του συγκεκριμένου αγώνα. Μπορείτε επίσης να δείτε την τότε βαθμολογία τους καθώς και την κατάταξη τους.

Betvirus on Facebook

17/04/2014 (53)   Feed

Βουλγαρία Πρώτη Κατηγορία (2)
17:00 Lyubimets 2007 Τσερνομόρετς Μπούργκας Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Neftochimic Burgas Σλάβια Σόφιας Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Bundesliga (1)
21:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτη Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία (3)
19:30 Αουε Διναμό Δρέσδης Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Κότμπους Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Σαντχάουζεν Φορτούνα Ντίσελντορφ Καρτέλα Αγώνα  
Γερμανία Τρίτη Κατηγορία (1)
19:30 Έρφουρτ Ντόρτμουντ II Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Δεύτερη Κατηγορία (5)
14:00 Marienlyst Λίνγκμπι Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Μπρονσόι Βεϊλε Καρτέλα Αγώνα  
14:00 Χβίντοβρ Φρεντερίτσια Καρτέλα Αγώνα  
15:30 Κόγκε Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα  
16:00 ΑΒ Κοπεγχάγη Σίλκεμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
Δανία Πρώτη Κατηγορία (3)
16:00 Οντένσε Νόρντζιελαντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Εσμπιεργκ Ράντερς Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Βεστσάελαντ Κοπεγχάγη Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Super League (2)
20:45 Γιανγκ Μπόις Σιόν Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Σεντ Γκάλεν Λωζάννη Καρτέλα Αγώνα  
Ελβετία Δεύτερη Κατηγορία (5)
20:45 Βίντερτουρ Βιλ 1900 Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Λοκάρνο Βαντούζ Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Λουγκάνο Βόλεν Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Μπιέλ Μπιέν Σαφχάουζεν Καρτέλα Αγώνα  
20:45 Σερβέτ Κιασό Καρτέλα Αγώνα  
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία (11)
19:00 Κροτόνε Βαρέζε Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Βίρτους Λαντσιάνο Εμπολι Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Γιούβε Στάμπια Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Κάρπι Μόντενα Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Μπάρι Λατίνα Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Μπρέσια Πάντοβα Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Νοβάρα Τραπάνι Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Παλέρμο Ρετζίνα Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Σπέτσια Σιένα Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Τερνάνα Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα  
21:30 Τσιταντέλα Τσεζένα Καρτέλα Αγώνα  
Ουκρανία Πρώτη Κατηγορία (2)
16:00 Ταβρία PFK Sevastopol Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Μέταλιστ Ζαρία Καρτέλα Αγώνα  
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία (1)
22:00 Γκιμαράες Αρούκα Καρτέλα Αγώνα  
Σερβία Πρώτη Κατηγορία (8)
17:00 Νόβι Παζάρ Τσρβένα Ζβέζντα Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Ραντ Γιάβορ Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Ραντνίτσκι 1923 OFK Βελιγραδίου Καρτέλα Αγώνα  
17:00 Σπαρτάκ Ζλάτιμπ. Βόντα FK Vozdovac Καρτέλα Αγώνα  
19:00 Παρτιζάν Βελιγρ. Γιαγκόντινα Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Cukaricki Ντόνι Σρεμ Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Ραντνίτσκι Νις Napredak Καρτέλα Αγώνα  
19:30 Σεβόινο Βοϊβοντίνα Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan (4)
20:00 Γκέτεμποργκ Αντβιντάμπεργκ Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Γκέφλε Μπρομαποϊκάρνα Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Φάλκενμπεργκ Καλμάρ Καρτέλα Αγώνα  
20:05 Ελφσμποργκ Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Superettan (1)
20:20 Λαντσκρόνα Συριάνσκα Καρτέλα Αγώνα  
Αργεντινή Clausura (3)
02:10 Μπόκα Τζούνιορς Σαν Λορέντζο Καρτέλα Αγώνα 0-0
21:00 Ολ Μπόις Αρσεναλ Σαράντι Καρτέλα Αγώνα  
23:10 Μπελγκράνο Γοδόι Κρουζ Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League (1)
02:30 Νέα Υόρκη Φιλαδέλφεια Γιούνιον Καρτέλα Αγώνα 2-1
 
Plus500
plus500