English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 

98club-betvirus μαζί

Αγαπητοί φίλοι όπως ίσως θα καταλάβατε έχει αρχίσει η επίσημη συνεργασία μεταξύ του betvirus.com και του συνδρομητικού site προγνωστικών 98club.info. Από σήμερα και στο εξής οι δυο σελίδες μαζί παίρνουν με ακόμα μεγαλύτερη δύναμη θέση στο πλευρό του παίχτη δίνοντας του νέα όπλα στη μάχη του στοιχηματος.

Ετσι λοιπόν οι συνδρομητές του betvirus θα μπορούν στο εξής -εκτός της δυνατότητας να συμβουλεύονται τα επαγγελματικά στατιστικά εργαλεία της σελίδας μας (όπως το BVTOOL) από 13.30 ευρώ το μήνα (80 ευρώ η εξάμηνη συνδρομή)- με μια απλή εγγραφή

συνέχεια εδώ...

Recent Form (Top 5)

Wins in last 5 games  
Παϊσάντου 80%
Κορκ 80%
Γκέτεμποργκ 80%
Ρασίνγκ 80%
Νόρκεπινγκ 80%
Περισσότερα View the top 50...

Best Under (Top 5)

Average Under Matches  
Γκοϊανιένσε 90%
ABC 89%
Χάκεν 85%
Κόφου 82%
Κολοράντο 82%
Περισσότερα View the top 50...
Betvirus on Facebook

05/07/2015 (36)   Feed

Νορβηγία Adeccoligaen (6)
18:00 Nest-Sotra Λεβάνγκερ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Γιερβ Μπαερούμ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Μπρίνε Φρέντρικσταντ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Ρανχάιμ Ασανε Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Στρόμμεν Σόγκνταλ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Χοντ Φόλο Καρτέλα Αγώνα  
Νορβηγία Tippeligaen (5)
15:30 Στρομσγκόντσετ Βίκινγκ Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Odd Ballklubb Βαλερένγκα Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Αλεσουντ Μιοντάλεν Καρτέλα Αγώνα  
18:00 Σάντεφιορντ Τρόμσο Καρτέλα Αγώνα  
20:00 Μπόντο Γκλιμτ Ρόζενμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
Σουηδία Allsvenskan (4)
15:00 Φάλκενμπεργκ Ελφσμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Καλμάρ ΑΙΚ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Σούντσβαλ Γκέτεμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Χάκεν Χέλσινμποργκ Καρτέλα Αγώνα  
Φινλανδία Veikkausliga (3)
17:30 Βάασα Ιντερ Τούρκου Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Κουόπιο Γιάρο Καρτέλα Αγώνα  
17:30 Μάριεχαμ Ιλβ Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία (2)
02:00 CRB Μποα Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Αμέρικα Μινέιρο Μότζι Μίριμ Καρτέλα Αγώνα  
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία (9)
02:00 Κρουζέιρο Ατλέτικο Παραναένσε Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Σαπεκοένσε Βάσκο Ντα Γκάμα Καρτέλα Αγώνα  
16:00 Αβάϊ Σπορτ Ρεσίφε Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Γκόιας Κορίνθιανς Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Σάντος Γκρέμιο Καρτέλα Αγώνα  
21:00 Σάο Πάολο Φλουμινένσε Καρτέλα Αγώνα  
23:30 Ιντερνασιονάλ Ατλέτικο Μινέιρο Καρτέλα Αγώνα  
23:30 Πόντε πρέτα Παλμέιρας Καρτέλα Αγώνα  
23:30 Φλαμένγκο Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
ΗΠΑ Major League (7)
01:30 Κολόμπους Νέα Υόρκη Καρτέλα Αγώνα  
02:00 Μόντρεαλ New York City FC Καρτέλα Αγώνα  
03:00 Κολοράντο Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα  
03:00 Ντάλας Νιου Ινγκλαντ Καρτέλα Αγώνα  
04:00 Σολτ Λέικ Orlando City Καρτέλα Αγώνα  
04:30 Λος Αντζελες Τορόντο Καρτέλα Αγώνα  
23:00 Πόρτλαντ Σαν Χοσέ Καρτέλα Αγώνα