English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 

Ισπανία  Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία 17-18

Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία

Επιλογές Διοργάνωσης

Επιλογή μήνα

Feed
01/10/2017       Ταραγόνα Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα Post
01/10/2017  12:00 Αλκορόν Γρανάδα Καρτέλα Αγώνα (1-1)  1-2
01/10/2017  16:00 Ουέσκα Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα (1-1)  2-1
01/10/2017  18:00 Λούγκο Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-0
01/10/2017  18:00 Οσασούνα Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-0
01/10/2017  20:00 Sevilla Atletico Reus Καρτέλα Αγώνα (0-1)  0-1
02/10/2017  21:00 Οβιέδο Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα (2-2)  2-2
07/10/2017  16:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Sevilla Atletico Καρτέλα Αγώνα (1-0)  3-0
07/10/2017  18:00 Reus Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα (1-1)  1-1
07/10/2017  18:00 Αλμερία Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα (0-2)  0-3
07/10/2017  20:00 Τενερίφη Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα (0-0)  2-0
07/10/2017  20:30 Κάντιθ Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-2
08/10/2017  12:00 Αλμπαθέτε La Hoya Lorca Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-1
08/10/2017  16:00 Βαγιεκάνο Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα (3-0)  4-1
08/10/2017  18:00 Κόρδοβα Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα (0-0)  3-0
08/10/2017  18:00 Μπαρτσελόνα Β Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-1
08/10/2017  20:00 Γρανάδα Λούγκο Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-0
08/10/2017  20:30 Σαραγόσα Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα (1-0)  3-0
10/10/2017  20:00 Ουέσκα Reus Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-1
10/10/2017  21:00 Cultural Leonesa Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-2
11/10/2017  20:00 Νουμάνθια Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-0
11/10/2017  20:00 Ταραγόνα Γρανάδα Καρτέλα Αγώνα (2-0)  2-0
11/10/2017  21:00 Οβιέδο Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-1
11/10/2017  22:00 La Hoya Lorca Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-2
11/10/2017  22:00 Sevilla Atletico Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-0
12/10/2017  16:00 Λούγκο Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα (0-0)  2-0
12/10/2017  18:00 Βαγιαδολίδ Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα (1-0)  4-0
12/10/2017  20:00 Οσασούνα Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-0
12/10/2017  21:00 Βαγιεκάνο Αλμερία Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-0
13/10/2017  21:00 Σπόρτινγκ Χιχόν Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-1
14/10/2017  16:00 Κάντιθ Cultural Leonesa Καρτέλα Αγώνα (2-0)  2-2
14/10/2017  18:00 Γρανάδα Οβιέδο Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-0
14/10/2017  18:00 Μπαρτσελόνα Β La Hoya Lorca Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-0
14/10/2017  20:00 Τενερίφη Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα (1-1)  1-1
15/10/2017  12:00 Reus Βαγιεκάνο Καρτέλα Αγώνα (0-1)  0-2
15/10/2017  16:00 Αλμπαθέτε Sevilla Atletico Καρτέλα Αγώνα (2-0)  2-1
15/10/2017  18:00 Αλμερία Βαγιαδολίδ Καρτέλα Αγώνα (1-1)  1-1
15/10/2017  20:00 Κόρδοβα Ταραγόνα Καρτέλα Αγώνα (1-2)  1-5
15/10/2017  20:30 Σαραγόσα Οσασούνα Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-1
16/10/2017  21:00 Αλκορόν Λούγκο Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-1
20/10/2017  21:00 Οσασούνα Μπαρτσελόνα Β Καρτέλα Αγώνα  
21/10/2017  16:00 Ουέσκα Κάντιθ Καρτέλα Αγώνα  
21/10/2017  18:00 Νουμάνθια Γρανάδα Καρτέλα Αγώνα  
21/10/2017  20:00 La Hoya Lorca Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα  
21/10/2017  20:30 Sevilla Atletico Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα  
22/10/2017  12:00 Οβιέδο Κόρδοβα Καρτέλα Αγώνα  
22/10/2017  16:00 Βαγιαδολίδ Λούγκο Καρτέλα Αγώνα  
22/10/2017  18:00 Βαγιεκάνο Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα  
22/10/2017  18:00 Ταραγόνα Αλκορόν Καρτέλα Αγώνα  
22/10/2017  20:00 Αλμερία Reus Καρτέλα Αγώνα  
23/10/2017  20:30 Cultural Leonesa Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα