English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 

Βραζιλία  Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία 18

Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία

Επιλογές Διοργάνωσης

Feed
01/11/2018  23:15 Κριτσιούμα Γκόιας Καρτέλα Αγώνα (0-1)  2-2
02/11/2018  01:30 Juventude Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-1
02/11/2018  21:00 Πόντε πρέτα Sao Bento Καρτέλα Αγώνα (1-1)  2-1
02/11/2018  23:15 Βίλα Νόβα Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-0
03/11/2018  00:30 Οέστε Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-0
03/11/2018  01:30 Σαμπάιο Κορέια CSA Καρτέλα Αγώνα (2-1)  2-3
03/11/2018  20:30 CRB Μποα Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-1
03/11/2018  20:30 Αβάϊ Londrina Καρτέλα Αγώνα (1-1)  1-1
03/11/2018  21:00 Γκοϊανιένσε Fortaleza Καρτέλα Αγώνα (0-2)  1-2
03/11/2018  23:30 Κοριτίμπα Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα (0-1)  0-2
05/11/2018  23:00 Γκόιας Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-0
06/11/2018  22:15 Brasil De Pelotas Βίλα Νόβα Καρτέλα Αγώνα  
06/11/2018  22:15 Londrina Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα  
06/11/2018  22:15 Γκοϊανιένσε Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα  
06/11/2018  23:30 Sao Bento Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα (2-2)  5-2
06/11/2018  23:30 Πόντε πρέτα Μποα Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-0
07/11/2018  00:30 CRB Juventude Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-0
07/11/2018  00:30 Fortaleza CSA Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-1
07/11/2018  00:30 Παϊσάντου Οέστε Καρτέλα Αγώνα (1-1)  4-3
07/11/2018  00:30 Φιγκεϊρένσε Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-0
09/11/2018  22:15 Βίλα Νόβα Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα (1-0)  3-1
09/11/2018  23:30 Juventude Πόντε πρέτα Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-1
09/11/2018  23:30 Μποα Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα (0-1)  0-1
10/11/2018  00:30 Κοριτίμπα Γκόιας Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-0
10/11/2018  20:00 CSA Γκοϊανιένσε Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-0
10/11/2018  20:00 Κριτσιούμα CRB Καρτέλα Αγώνα (2-1)  3-3
10/11/2018  20:00 Οέστε Londrina Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-0
10/11/2018  20:30 Αβάϊ Fortaleza Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-1
10/11/2018  22:30 Σαμπάιο Κορέια Sao Bento Καρτέλα Αγώνα (0-0)  2-1
11/11/2018  00:00 Γκουαρανί Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα (0-1)  0-2
13/11/2018  22:15 Φιγκεϊρένσε Παϊσάντου Καρτέλα Αγώνα  
14/11/2018  00:30 Πόντε πρέτα Κοριτίμπα Καρτέλα Αγώνα  
15/11/2018  21:15 Fortaleza Juventude Καρτέλα Αγώνα  
16/11/2018  23:30 Γκοϊανιένσε Sao Bento Καρτέλα Αγώνα  
17/11/2018  00:30 Londrina CRB Καρτέλα Αγώνα  
17/11/2018  20:00 Brasil De Pelotas Γκουαρανί Καρτέλα Αγώνα  
17/11/2018  20:00 CSA Αβάϊ Καρτέλα Αγώνα  
17/11/2018  20:00 Σαμπάιο Κορέια Μποα Καρτέλα Αγώνα  
17/11/2018  22:30 Βίλα Νόβα Κριτσιούμα Καρτέλα Αγώνα  
18/11/2018  00:00 Οέστε Γκόιας Καρτέλα Αγώνα