English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 

Πορτογαλία  Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία 18-19

Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία

Επιλογές Διοργάνωσης

Feed
01/04/2019  21:15 Φεϊρένσε Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-1
05/04/2019  21:30 Πόρτο Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-0
06/04/2019  16:30 Μπελενένσες Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα (1-1)  1-1
06/04/2019  16:30 Νασιονάλ Αβες Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-0
06/04/2019  19:00 Γκιμαράες Τσάβες Καρτέλα Αγώνα (3-0)  4-0
06/04/2019  21:30 Μορεϊρένσε Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-0
07/04/2019  16:00 Σετούμπαλ Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-0
07/04/2019  18:30 Φεϊρένσε Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα (1-2)  1-4
07/04/2019  21:00 Σπόρτινγκ Λισ. Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα (2-0)  3-0
08/04/2019  21:15 Τοντέλα Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα (0-2)  3-2
12/04/2019  21:30 Τσάβες Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα (1-1)  2-2
13/04/2019  16:30 Σάντα Κλάρα Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα (1-1)  1-1
13/04/2019  19:00 Πορτιμονένσε Πόρτο Καρτέλα Αγώνα (0-1)  0-3
13/04/2019  21:30 Αβες Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα (1-2)  1-3
14/04/2019  16:00 Μαρίτιμο Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα (2-0)  2-0
14/04/2019  16:00 Ρίο Αβε Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-1
14/04/2019  18:30 Μποαβίστα Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-0
14/04/2019  18:30 Μπράγκα Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα (1-0)  3-0
14/04/2019  21:00 Μπενφίκα Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα (2-1)  4-2
19/04/2019  16:30 Σετούμπαλ Πορτιμονένσε Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-1
19/04/2019  16:30 Τοντέλα Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-0
19/04/2019  19:00 Νασιονάλ Σπόρτινγκ Λισ. Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-1
19/04/2019  21:30 Γκιμαράες Αβες Καρτέλα Αγώνα (0-1)  0-2
20/04/2019  16:30 Μορεϊρένσε Τσάβες Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-1
20/04/2019  16:30 Μπελενένσες Ρίο Αβε Καρτέλα Αγώνα (0-2)  1-3
20/04/2019  19:00 Φεϊρένσε Μπράγκα Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-2
20/04/2019  21:30 Πόρτο Σάντα Κλάρα Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-0
22/04/2019  21:15 Μπενφίκα Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα  
26/04/2019  21:30 Ρίο Αβε Πόρτο Καρτέλα Αγώνα  
27/04/2019  16:30 Πορτιμονένσε Φεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα  
27/04/2019  16:30 Σάντα Κλάρα Σετούμπαλ Καρτέλα Αγώνα  
27/04/2019  19:00 Σπόρτινγκ Λισ. Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα  
27/04/2019  21:30 Αβες Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα  
28/04/2019  16:00 Μαρίτιμο Τοντέλα Καρτέλα Αγώνα  
28/04/2019  16:00 Τσάβες Νασιονάλ Καρτέλα Αγώνα  
28/04/2019  18:30 Μπράγκα Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα  
28/04/2019  21:00 Μποαβίστα Μορεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα