English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 

Ολλανδία  Ολλανδία Eredivisie 18-19

Ολλανδία Eredivisie

Επιλογές Διοργάνωσης

Feed
02/04/2019  18:30 Φίτεσε Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα (0-2)  2-2
02/04/2019  19:45 Χέρακλες Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα (0-1)  3-4
02/04/2019  20:45 Γκρόνινγκεν Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-0
03/04/2019  18:30 Φένλο Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα (2-1)  2-6
03/04/2019  19:45 Έξελσιορ Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-2
03/04/2019  19:45 Φορτούνα Σιτάρντ Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-0
03/04/2019  20:45 Εμμεν Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα (0-2)  2-5
04/04/2019  18:30 Αϊντχόφεν Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα (1-0)  4-0
04/04/2019  20:45 Φέγενορντ Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα (1-0)  3-0
06/04/2019  18:30 Βιλλεμ II Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα (1-2)  1-4
06/04/2019  18:30 Ντεν Χάαγκ Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα (3-0)  5-0
06/04/2019  19:45 Γκρόνινγκεν Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-0
06/04/2019  20:45 Ντε Γκράαφτσαπ Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-1
06/04/2019  20:45 Χέρακλες Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα (0-0)  1-0
07/04/2019  12:15 Εμμεν Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-0
07/04/2019  14:30 Τσβόλε Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα (1-0)  5-0
07/04/2019  14:30 Φένλο Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα (0-1)  0-3
07/04/2019  16:45 Φίτεσε Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα (1-1)  3-3
12/04/2019  20:00 Μπρέντα Εμμεν Καρτέλα Αγώνα (0-1)  1-1
13/04/2019  18:30 Αγιαξ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα (3-1)  6-2
13/04/2019  18:30 Αλκμαάρ Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα (0-1)  2-3
13/04/2019  20:45 Φέγενορντ Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-1
13/04/2019  20:45 Φορτούνα Σιτάρντ Φένλο Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-1
14/04/2019  12:15 Αϊντχόφεν Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα (0-1)  2-1
14/04/2019  14:30 Βιλλεμ II Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-0
14/04/2019  14:30 Χίρενφεϊν Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα (1-0)  1-1
14/04/2019  16:45 Ουτρέχτη Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-0
19/04/2019  20:00 Χέρακλες Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα (1-1)  2-1
20/04/2019  18:30 Γκρόνινγκεν Αγιαξ Καρτέλα Αγώνα (0-0)  0-1
20/04/2019  18:30 Εμμεν Ουτρέχτη Καρτέλα Αγώνα (2-0)  2-0
20/04/2019  19:45 Φίτεσε Τσβόλε Καρτέλα Αγώνα (1-1)  4-1
20/04/2019  20:45 Φέγενορντ Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα (0-1)  2-1
20/04/2019  20:45 Φένλο Ντε Γκράαφτσαπ Καρτέλα Αγώνα (1-1)  4-1
21/04/2019  12:15 Έξελσιορ Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα (0-1)  1-1
21/04/2019  14:30 Φορτούνα Σιτάρντ Μπρέντα Καρτέλα Αγώνα (1-0)  2-1
21/04/2019  16:45 Αϊντχόφεν Ντεν Χάαγκ Καρτέλα Αγώνα (1-0)  3-1
23/04/2019  18:30 Ντε Γκράαφτσαπ Εμμεν Καρτέλα Αγώνα  
23/04/2019  19:45 Αλκμαάρ Χέρακλες Καρτέλα Αγώνα  
23/04/2019  19:45 Χίρενφεϊν Φένλο Καρτέλα Αγώνα  
23/04/2019  20:45 Αγιαξ Φίτεσε Καρτέλα Αγώνα  
24/04/2019  19:45 Ουτρέχτη Φορτούνα Σιτάρντ Καρτέλα Αγώνα  
24/04/2019  19:45 Τσβόλε Γκρόνινγκεν Καρτέλα Αγώνα  
24/04/2019  20:45 Μπρέντα Φέγενορντ Καρτέλα Αγώνα  
25/04/2019  18:30 Ντεν Χάαγκ Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα  
25/04/2019  20:45 Βιλλεμ II Αϊντχόφεν Καρτέλα Αγώνα