English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 

Recent Form (Top 5)

Wins in last 5 games  
Μίντιλαντ 100%
Γιουβέντους 100%
Εμπολι 100%
ΠΑΟΚ 100%
Σπαρτάκ Μόσχας 100%
Περισσότερα View the top 50...

Best Under (Top 5)

Average Under Matches  
Λαμία 81%
Ροστόφ 80%
Μπέρνλι 78%
Κάντιθ 77%
Σκόντα Ξάνθη 76%
Περισσότερα View the top 50...

Best Over (Top 5)

Average Over Matches  
Νόρντζιελαντ 95%
Λάτσιο 88%
Αγιαξ 83%
Ντιζόν 80%
Χέρακλες 78%
Περισσότερα View the top 50...
Betvirus on Facebook

17/02/2018 (104)   Feed

17/02/2018
ΤΟΥΡ1 11:30 Αντάλιασπορ Καϊσέρισπορ Καρτέλα Αγώνα  
ΓΕΡ2 13:00 Ινγκολσταντ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα  
ΓΕΡ2 13:00 Μπίλεφελντ Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα  
ΓΕΡ2 13:00 Φορτούνα Ντίσελντορφ Γκρόιτερ Φιρτ Καρτέλα Αγώνα  
ΓΕΡ2 13:00 Χόλσταϊν Κίελ Αουε Καρτέλα Αγώνα  
ΙΣΠ1 13:00 Λας Πάλμας Σεβίλη Καρτέλα Αγώνα  
ΣΚΩ.PL 13:30 Ρος Κάουντι Χαρτς Καρτέλα Αγώνα  
ΕΛΛ1 14:00 Κέρκυρα Απόλλων Σμύρνης Καρτέλα Αγώνα  
ΤΟΥΡ1 14:00 Σίβασπορ Οσμανλισπόρ Καρτέλα Αγώνα  
ΓΑΛΛ2 15:00 Λοριάν Οσέρ Καρτέλα Αγώνα  
ΙΤΑ2 15:00 Foggia Κάρπι Καρτέλα Αγώνα  
ΙΤΑ2 15:00 Βίρτους Εντελα Πεσκάρα Καρτέλα Αγώνα  
ΙΤΑ2 15:00 Βενέτσια Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα  
ΙΤΑ2 15:00 Εμπολι Πάρμα Καρτέλα Αγώνα  
ΙΤΑ2 15:00 Νοβάρα Σπέτσια Καρτέλα Αγώνα  
ΙΤΑ2 15:00 Περούτζια Παλέρμο Καρτέλα Αγώνα  
ΙΤΑ2 15:00 Σαλερνιτάνα Προ Βερτσέλι Καρτέλα Αγώνα  
ΙΤΑ2 15:00 Τσεζένα Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα  
ΙΤΑ1 15:00 Ουντινέζε Ρόμα Καρτέλα Αγώνα  
ΓΕΡ1 15:30 Αμβούργο Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα  
ΓΕΡ1 15:30 Βόλφσμπουργκ Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα  
ΓΕΡ1 15:30 Κολωνία Αννόβερο Καρτέλα Αγώνα  
ΓΕΡ1 15:30 Φράιμπουργκ Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.FLC 16:00 ΚΠΡ Μπόλτον Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.FLC 16:00 Κάρντιφ Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.FLC 16:00 Μπέρμιγχαμ Μίλγουολ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.FLC 16:00 Μπέρτον Αλμπιον Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.FLC 16:00 Πρέστον Γουλβς Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.FLC 16:00 Σάντερλαντ Μπρέντφορντ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.FLC 16:00 Φούλαμ Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 AFC Fylde Λέιτον Οριεντ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 Γκίσελι Maidenhead Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 Μεϊντστόουν Γιουν. Μπάροου Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 Μπόρεχαμ Γουντ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 Ολντερσοτ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 Σάτον Γιουν. Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 Σολιχούλ Μορς Ντόβερ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 Τορκί Nτάγκενχαμ & Ρεντ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 Τρανμίρ Μπρόμλεϊ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 Τσέστερ Ιστλιχ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 Χάλιφαξ Εμπσφλιτ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ.NL 16:00 Χάρτλπουλ Γουόκινγκ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ2 16:00 Εξετερ Μάνσφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ2 16:00 Κέιμπριτζ Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ2 16:00 Καρλάιλ Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ2 16:00 Κρου Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ2 16:00 Κρόουλι Λίνκολν Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ2 16:00 Μπαρνέτ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ2 16:00 Μόρκαμ Φόρεστ Γκρίν Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ2 16:00 Νιούπορτ Κάουντι Νοτς Κάουντι Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ2 16:00 Σουίντον Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ2 16:00 Στίβενέιτζ Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ2 16:00 Τσέλτεναμ Γουίκομπ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ1 16:00 Γουίμπλετον Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ1 16:00 Μίλτον Κέινς Ντονς Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ1 16:00 Ντονκάστερ Φλίτγουντ Τάουν Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ1 16:00 Οξφορντ Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ1 16:00 Ρότσντεϊλ Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ1 16:00 Σαουθέντ Πόρτσμουθ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ1 16:00 Σκάνθορπ Νορθάμπτον Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ1 16:00 Σρούσμπερι Ρόδεραμ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΓΓ1 16:00 Τζίλιγκχαμ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΥΣ1 16:00 Ραπίντ Βιέννης Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα  
ΔΑΝ1 16:00 Σίλκεμποργκ Λίνγκμπι Καρτέλα Αγώνα  
ΙΣΠ2 16:00 Οσασούνα Reus Καρτέλα Αγώνα  
ΣΚΩ.PL 16:00 Μάδεργουελ Κιλμάρνοκ Καρτέλα Αγώνα  
ΣΚΩ.PL 16:00 Πάρτικ Θισλ Νταντί Καρτέλα Αγώνα  
ΣΚΩ.PL 16:00 Χιμπέρνιαν Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα  
ΕΛΛ1 16:15 Αστέρας Τρίπολης Ατρόμητος Καρτέλα Αγώνα  
ΙΣΠ1 16:15 Εϊμπάρ Μπαρτσελόνα Καρτέλα Αγώνα  
ΓΑΛΛ1 17:00 Παρί Σεν Ζερμαίν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα  
ΠΟΡ1 17:00 Αβες Μαρίτιμο Καρτέλα Αγώνα  
ΤΟΥΡ1 17:00 Φενέρμπαχτσε Alanyaspor Καρτέλα Αγώνα  
ΒΕΛ1 18:00 Αντβέρπ Οστάνδη Καρτέλα Αγώνα  
ΙΣΠ2 18:00 Αλκορόν Τενερίφη Καρτέλα Αγώνα  
ΙΣΠ2 18:00 Οβιέδο Αλμπαθέτε Καρτέλα Αγώνα  
ΙΤΑ1 18:00 Κιέβο Κάλιαρι Καρτέλα Αγώνα  
ΑΥΣ1 18:30 Βόλφσμπεργκερ Αντμίρα Καρτέλα Αγώνα  
ΑΥΣ1 18:30 Λίντσερ Αλταχ Καρτέλα Αγώνα  
ΑΥΣ1 18:30 Μάτερσμπουργκ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα  
ΓΕΡ1 18:30 Σάλκε Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα  
ΕΛΛ1 18:30 Λαμία ΠΑΟΚ Καρτέλα Αγώνα  
ΙΣΠ1 18:30 Αλαβές Λα Κορούνια Καρτέλα Αγώνα  
ΟΛΛ1 18:30 Φίτεσε Έξελσιορ Καρτέλα Αγώνα  
ΕΛΒ1 19:00 Βασιλεία Σεντ Γκάλεν Καρτέλα Αγώνα  
ΕΛΒ1 19:00 Λουγκάνο Γκρασχόπερς Καρτέλα Αγώνα  
ΠΟΡ1 19:15 Μπενφίκα Μποαβίστα Καρτέλα Αγώνα  
ΟΛΛ1 19:45 Αϊντχόφεν Χίρενφεϊν Καρτέλα Αγώνα  
ΟΛΛ1 19:45 Μπρέντα Αλκμαάρ Καρτέλα Αγώνα  
ΒΕΛ1 20:00 Ζούλτε Βαρεγκέμ Έπεν Καρτέλα Αγώνα  
ΒΕΛ1 20:00 Λόκερεν Κορτράικ Καρτέλα Αγώνα  
ΓΑΛΛ1 20:00 Αμιάν Τουλούζ Καρτέλα Αγώνα  
ΓΑΛΛ1 20:00 Ανζέ Σεντ Ετιέν Καρτέλα Αγώνα  
ΓΑΛΛ1 20:00 Καέν Ρεν Καρτέλα Αγώνα  
ΓΑΛΛ1 20:00 Μονπελιέ Γκενγκάν Καρτέλα Αγώνα  
ΓΑΛΛ1 20:00 Τρουά Μετς Καρτέλα Αγώνα  
ΙΣΠ2 20:00 Lorca Σπόρτινγκ Χιχόν Καρτέλα Αγώνα  
ΒΕΛ1 20:30 Μπριζ Γκενκ Καρτέλα Αγώνα  
ΙΣΠ2 20:30 Ταραγόνα Σαραγόσα Καρτέλα Αγώνα  
ΙΡΛ PD 20:45 Σλίγκο Ρόβερς Λιμέρικ Καρτέλα Αγώνα  
ΙΣΠ1 20:45 Μάλαγα Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα  
ΙΤΑ1 20:45 Τζένοα Ιντερ Καρτέλα Αγώνα  
ΟΛΛ1 20:45 Ντεν Χάαγκ Βιλλεμ II Καρτέλα Αγώνα  
ΠΟΡ1 21:30 Εστορίλ Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα