English Greek Spanish Russian Turkish
Time Zone: Europe/Brussels 
Betvirus on Facebook
Download: Fast, Fun, Awesome

Προσεχείς Αγώνες (131)   Feed

Αγγλία Championship
21/04 16:00 Ιπσουιτς Αστον Βίλλα Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Λιντς Μπάρνσλι Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Μπέρμιγχαμ Σέφιλντ Γιουν. Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Μπρέντφορντ ΚΠΡ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Μπρίστολ Σίτι Χαλ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Μπόλτον Γουλβς Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Ντέρμπι Μίντλεσμπρο Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Πρέστον Νόριτς Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Σάντερλαντ Μπέρτον Αλμπιον Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Σέφιλντ Γουέν. Ρέντιγκ Καρτέλα Αγώνα
21/04 20:45 Κάρντιφ Νότιγχαμ Φόρεστ Καρτέλα Αγώνα
Αγγλία National League
21/04 13:30 Ιστλιχ Μάκλσφιλντ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 AFC Fylde Σολιχούλ Μορς Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Nτάγκενχαμ & Ρεντ Maidenhead Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Γκίσελι Γουόκινγκ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Εμπσφλιτ Γιουν. Σάτον Γιουν. Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Λέιτον Οριεντ Ρέξαμ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Μπρόμλεϊ Μπόρεχαμ Γουντ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Ντόβερ Γκέιτσχεντ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Ολντερσοτ Μπάροου Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Τσέστερ Μεϊντστόουν Γιουν. Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Χάλιφαξ Τρανμίρ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Χάρτλπουλ Τορκί Καρτέλα Αγώνα
Αγγλία Premier League
21/04 13:30 Γουέστ Μπρομ Λίβερπουλ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Γουότφορντ Κρύσταλ Πάλας Καρτέλα Αγώνα
Αγγλία Δεύτερη Κατηγορία
21/04 16:00 Γουίκομπ Ακρινγκτον Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Εξετερ Κρόουλι Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Κέιμπριτζ Τσέλτεναμ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Καρλάιλ Λούτον Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Κρου Μόρκαμ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Λίνκολν Κόλτσεστερ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Μάνσφιλντ Πορτ Βέιλ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Μπαρνέτ Νιούπορτ Κάουντι Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Νοτς Κάουντι Γεοβίλ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Σουίντον Γκρίμσμπι Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Φόρεστ Γκρίν Τσέστερφιλντ Καρτέλα Αγώνα
Αγγλία Πρώτη Κατηγορία
21/04 16:00 Γουίμπλετον Ολνταμ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Νορθάμπτον Πλίμουθ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Ντονκάστερ Οξφορντ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Πόρτσμουθ Τσάρλτον Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Ρόδεραμ Μπρίστολ Ρόβερς Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Ρότσντεϊλ Μπράντφορντ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Σαουθέντ Μίλτον Κέινς Ντονς Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Σκάνθορπ Γουόλσολ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Σρούσμπερι Μπέρι Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Τζίλιγκχαμ Μπλάκπουλ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Φλίτγουντ Τάουν Γουίγκαν Καρτέλα Αγώνα
Αυστρία Bundesliga
21/04 16:00 Βόλφσμπεργκερ Στουρμ Γκρατς Καρτέλα Αγώνα
21/04 18:30 Λίντσερ Αούστρια Βιέννης Καρτέλα Αγώνα
21/04 18:30 Μάτερσμπουργκ SKN St. Polten Καρτέλα Αγώνα
Γαλλία Δεύτερη Κατηγορία
21/04 15:00 Νανσί Οσέρ Καρτέλα Αγώνα
Γαλλία Πρώτη Κατηγορία
21/04 17:00 Μαρσέιγ Λιλ Καρτέλα Αγώνα
21/04 20:00 Αμιάν Στρασμπούργκ Καρτέλα Αγώνα
21/04 20:00 Γκενγκάν Μονακό Καρτέλα Αγώνα
21/04 20:00 Μετς Καέν Καρτέλα Αγώνα
21/04 20:00 Τουλούζ Ανζέ Καρτέλα Αγώνα
Γερμανία Bundesliga
21/04 15:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Χέρτα Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:30 Αμβούργο Φράιμπουργκ Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:30 Αννόβερο Μπάγιερν Μον. Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:30 Λειψία Χόφενχαϊμ Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:30 Στουτγκάρδη Βέρντερ Βρέμης Καρτέλα Αγώνα
21/04 18:30 Ντόρτμουντ Λεβερκούζεν Καρτέλα Αγώνα
Γερμανία Δεύτερη Κατηγορία
21/04 13:00 Ουνιόν Βερολίνου Χάιντενχάιμ Καρτέλα Αγώνα
21/04 13:00 Ρέγκενσμπουργκ Σαν Πάουλι Καρτέλα Αγώνα
21/04 13:00 Σαντχάουζεν Ντάρμσταντ 98 Καρτέλα Αγώνα
Δανία Πρώτη Κατηγορία
21/04 16:00 Κοπεγχάγη Χόρσενς Καρτέλα Αγώνα
Ireland Premier Division
21/04 20:45 Σλίγκο Ρόβερς Σεντ Πάτρικς Καρτέλα Αγώνα
Ελβετία Super League
21/04 19:00 Γκρασχόπερς Λουγκάνο Καρτέλα Αγώνα
21/04 19:00 Σεντ Γκάλεν Τουν Καρτέλα Αγώνα
Ισπανία Primera Division
21/04 13:00 Εϊμπάρ Χετάφε Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:15 Θέλτα Βαλένθια Καρτέλα Αγώνα
Ισπανία Δεύτερη Κατηγορία
21/04 16:00 Σαραγόσα Αλμερία Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Ταραγόνα Νουμάνθια Καρτέλα Αγώνα
21/04 18:00 Αλμπαθέτε Reus Καρτέλα Αγώνα
21/04 18:00 Τενερίφη Ουέσκα Καρτέλα Αγώνα
Ιταλία Δεύτερη Κατηγορία
21/04 15:00 Foggia Μπάρι Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:00 Βίρτους Εντελα Προ Βερτσέλι Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:00 Κρεμονέζε Ασκολι Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:00 Μπρέσια Τσεζένα Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:00 Νοβάρα Βενέτσια Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:00 Πάρμα Κάρπι Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:00 Παλέρμο Αβελίνο Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:00 Σαλερνιτάνα Τσιταντέλα Καρτέλα Αγώνα
Ιταλία Πρώτη Κατηγορία
21/04 15:00 Spal Ρόμα Καρτέλα Αγώνα
21/04 18:00 Σασσουόλο Φιορεντίνα Καρτέλα Αγώνα
21/04 20:45 Μίλαν Benevento Καρτέλα Αγώνα
Νορβηγία Tippeligaen
21/04 18:00 Μπραν Στάμπεκ Καρτέλα Αγώνα
Πορτογαλία Πρώτη Κατηγορία
21/04 17:00 Πάκος Φερέιρα Μπελενένσες Καρτέλα Αγώνα
21/04 19:15 Φεϊρένσε Γκιμαράες Καρτέλα Αγώνα
21/04 21:30 Εστορίλ Μπενφίκα Καρτέλα Αγώνα
Ρωσία Premier League
21/04 15:30 Ρουμπίν Ροστόφ Καρτέλα Αγώνα
21/04 18:00 Άνζι Ουράλ Καρτέλα Αγώνα
Σκωτία Premier League
21/04 13:30 Χιμπέρνιαν Σέλτικ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Κιλμάρνοκ Αμπερντίν Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Νταντί Σεντ Τζόνστον Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Πάρτικ Θισλ Χάμιλτον Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Ρος Κάουντι Μάδεργουελ Καρτέλα Αγώνα
Σουηδία Allsvenskan
21/04 16:00 Εστερσουντ Ερεμπρο Καρτέλα Αγώνα
Σουηδία Superettan
21/04 14:00 Εργκρίτε Χάλμσταντ Καρτέλα Αγώνα
21/04 16:00 Ντέγκερφορς Λαντσκρόνα Καρτέλα Αγώνα
Τουρκία Super Lig
21/04 12:30 Γκεντσλερμπιρλιγί Οσμανλισπόρ Καρτέλα Αγώνα
21/04 12:30 Καρντεμίρ Καραμπόκ Μπούρσασπορ Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:00 Τραμπζόνσπορ Σίβασπορ Καρτέλα Αγώνα
21/04 18:00 Alanyaspor Γαλατάσαραϊ Καρτέλα Αγώνα
Finland Veikkausliga
21/04 15:00 FC Inter TPS Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:00 Ελσίνκι Κουόπιο Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:00 Λάχτι Ιλβ Καρτέλα Αγώνα
21/04 15:00 Σεϊναγιόεν Χόνκα Καρτέλα Αγώνα
Βραζιλία Δεύτερη Κατηγορία
21/04 00:15 Juventude Οέστε Καρτέλα Αγώνα
21/04 01:30 Sao Bento CSA Καρτέλα Αγώνα
21/04 02:30 Παϊσάντου Londrina Καρτέλα Αγώνα
21/04 21:30 CRB Βίλα Νόβα Καρτέλα Αγώνα
21/04 21:30 Αβάϊ Brasil De Pelotas Καρτέλα Αγώνα
21/04 21:30 Γκουαρανί Σαμπάιο Κορέια Καρτέλα Αγώνα
21/04 21:30 Γκόιας Φιγκεϊρένσε Καρτέλα Αγώνα
Βραζιλία Πρώτη Κατηγορία
21/04 21:00 Μπαΐα Σάντος Καρτέλα Αγώνα
ΗΠΑ Major League
21/04 03:00 Κάνσας Βανκούβερ Καρτέλα Αγώνα
21/04 19:00 Μόντρεαλ Los Angeles FC Καρτέλα Αγώνα
21/04 21:00 Χιούστον Τορόντο Καρτέλα Αγώνα
21/04 21:30 Νέα Υόρκη Σικάγο Καρτέλα Αγώνα
Ιαπωνία Πρώτη Κατηγορία
21/04 06:00 Σιμίζου FC Τόκιο Καρτέλα Αγώνα
21/04 07:00 Σεντάι Γιούμπιλο Ιβάτα Καρτέλα Αγώνα
21/04 07:00 Χιροσίμα Τόσου Καρτέλα Αγώνα
21/04 09:00 Βίσσελ Κόμπε Ναγκόγια Καρτέλα Αγώνα
21/04 09:00 Γιοκοχάμα Μάρινος Σονάν Καρτέλα Αγώνα
21/04 09:00 Καβασάκι-F Κασίμα Άντλερς Καρτέλα Αγώνα
21/04 09:00 Ουράβα Ρεντ Ντάιμοντς Κονσαντόλε Σαπόρο Καρτέλα Αγώνα
21/04 12:00 Γκάμπα Οσάκα Τσερέζο Οσάκα Καρτέλα Αγώνα
Ν. Κορέα Πρώτη Κατηγορία
21/04 07:00 FC Seoul Daegu FC Καρτέλα Αγώνα
21/04 07:00 Jeonnam Dragons Γκανγκβόν Καρτέλα Αγώνα
21/04 09:00 Pohang Steelers Sangju Sangmu Καρτέλα Αγώνα